Gry Miejskie - Ostróda

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Ostródzie – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Ostrołęka

Chcecie Państwo zorganizować imprezę dla swoich pracowników? Imprezy firmowe to idealne rozwiązanie. Gry miejskie w Oławie organizowane są przez firmę City Exploring i mogą być świetnym sposobem na zintegrowanie ich ze środowiskiem pracy. Podaj nam kilka szczegółów dotyczących potrzeb firmy, a my wykonamy całą ciężką pracę! Przyjeżdżamy z bagażem kilkunastoletniego doświadczenia w produkcji gier miejskich z własną unikanlną oprawą, strojami i rekwizytami, narzędziami do zadań integracyjnych, głową pełną pomysłów, ale otwartą na nowe!

Imprezy firmowe – Ostrołęka

Z ponad 700 imprezami na koncie, mamy doświadczenie i zasoby, aby wnieść magię do Twojej imprezy. Wykorzystując specjalnie stworzone scenariusze imprezy integracyjnych, możemy stworzyć nie tylko wyjątkową fabularną przygodę ale całą oprawę imprezy firmowej zgodną z marką i tożsamością Waszej firmy.

Pytania i Odpowiedzi

Czy gra miejska lub terenowa to dobry pomysł na integrację?

Gry miejskie i terenowe to doskonały sposób na integrację zespołu. Uczestnicy dzięki wciągającej fabule i interakcji z aktorami angażują się emocjonalnie – integrują się nie tylko w trakcie wykonywania zadań ale także „pomiędzy” rozwiązując po drodze zagadkę postawioną na początku gry.

Jak duże macie doświadczenie w realizacji gier miejskich?

Zaczynaliśmy od organizacji prostych gier miejskich i terenowych ponad 13 lat temu jako jedni z pierwszych w Polsce. Mamy przez to niezbędne doświadczenie i renomę. Zrealizowaliśmy ponad 700 projektów na terenie całego kraju – od Gdańska po Zakopane i od mazurskich jezior po pałace Dolnego Śląska. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość o szczegóły.

Czy wasze usługi to dobry pomysł na integrację?

Nasze gry miejskie to doskonały sposób na integrację pracowników – niezależnie od branży. Wiemy jak ważny jest team-building w tych czasach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!