divi discount
google maps embed responsive

Gry Miejskie - Mikołajki

Czym zadziwić gości, a tym bardziej mieszkańców jednego z najwspanialszych polskich miast? Co wybrać z licznej oferty rozrywki dla grup? Organizacja imprez w Mikołajkach może być nie lada wyzwaniem nawet dla znawców rzeczy. I my – CityExploring – tego się podejmujemy.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza jej granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Mikołajki

Gra miejska w Mikołajkach jest na pewno idealną sprawą. Zdecydowanie warto jest wybrać firmę, która posiada gotowe rozwiązania i autorskie scenariusze. Gry miejskie w Mikołajkach to zabawa, rozrywka i sposób na miłe spędzanie wolnych chwil. Imprezy firmowe w Mikołajkach mogą być różnorodne: plenerowe, w obiektach zamkniętych, połączone z grami takimi jak paintball czy turniej szachowy. Często tego typu imprezy organizuje się wraz z wycieczkami i zwiedzaniem ciekawych miejsc – wówczas właśnie warto pomyśleć o grze miejskiej. Klienci samodzielnie wybierają scenariusze przygotowane przez firmę eventową na podstawie dostępnych propozycji lub proszą o przygotowanie scenariusza od podstaw.

Imprezy integracyjne w Mikołajkach dla wymagających

Imprezy integracyjne są dedykowane przede wszystkim firmom i zespołom, którym zależy na poprawie kontaktów. Imprezy integracyjne mają z góry przygotowany program, tak, aby angażować wszystkich uczestników. Warto o takich imprezach pamiętać i oferować je pracownikom przynajmniej raz w roku. Organizacja eventów w Mikołajkach jest bardzo interesującym wydarzeniem. Eventy są organizowane dla mieszkańców, turystów czy różnych organizacji. Mogą to również być imprezy biletowane, czyli np. koncerty czy spektakle teatralne. 

 

Pytania i Odpowiedzi

Jakie zadania pojawiają się w grach miejskich?

Zadania team buildingowe wykonywane przez Państwa w trakcie gry zależą od scenariusza i stylistyki gry. Niemniej zawsze jest to mieszanka zadań zręcznościowych, logicznych czy wymagających interakcji – zawsze też nastawione są na współpracę i zabawę w zespole. Zadania zawsze staramy się dobrać odpowiednio do tematyki eventu, struktury i wieku grupy, oraz oczywiście danego scenariusza. To co jest fajne – w większości scenariuszy macie Państwo jakąś „zagadkę główną” do rozwiązania – oprócz więc team buildingu w trakcie zadań, dodatkowo integrujecie się pomiędzy zadaniami, wspólnie kombinując nad rozwiązaniem.

Jak działa gra miejska lub terenowa Exploring Events?

Grupa zostaje podzielona na kilkuosobowe zespoły, które następnie rywalizują ze sobą w czasie gry w mieście czy dowolnym terenie. Zadaniem zespołów jest, w oparciu o posiadaną mapę lub wskazówki, zlokalizować szereg postaci, które mają dla graczy zadania.Po wykonaniu każdego zadania gracze zdobywają punkty oraz informacje i ślady, niezbędne do rozwiązania zagadki głównej gry terenowej – zwykle kryminalnej lub przygodowej zagadki.

Czy gra odbywa się w przypadku niepogody?

Tak. Gra odbywa się niezależnie od warunków atmosferycznych. Zwykle w przypadku opadów zapewniamy uczestnikom gry miejskiej czy terenowej pelerynki przeciwdeszczowe oraz planujemy trasę zabawy odpowiednio do warunków (np. w mieście korzystając z naturalnych zadaszeń lub gościnności zaprzyjaźnionych lokali czy instytucji). W skrajnych przypadkach działania siły wyższej umawiamy się z klientem na inny termin realizacji.