Gry Miejskie - Głęboczek

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Głęboczku – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem zerkając, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście niesamowitych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając mnóstwo eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją osobę!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest integracja połączona z zabawą. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska – Głęboczek

W ciągu 12 lat City Exploring zorganizował ponad 700 gier i eventów w całej Polsce. Teraz mamy przyjemność zaoferować wszystkim zainteresowanym gry miejskie w miejscowości Głęboczek. Jest to kreatywny rodzaj teambuildingu, który pozwala na poznawanie nowych historii i scenariuszy przy jednoczesnym odkrywaniu własnych mocnych stron. Na naszych warsztatach uczestnicy sami planują część aktywności, dzięki czemu pamiętają, że to właśnie ich odkrycia pomogły im wygrać podczas wydarzenia. Kreatywne rozwiązania dla Twoich potrzeb: teambuilding korporacyjny (spotkanie firmowe), dni kultury firmowej, tworzenie celów wewnętrznych, lepsze relacje w miejscu pracy… mamy ponad 12 lat doświadczenia w tym co robimy – możesz nam zaufać.

Imprezy firmowe – Głęboczek

Gry miejskie w Glęboczku, organizowane przez City Exploring, to najlepszy sposób na integrację pracowników i nawiązanie więzi w firmie. Jeśli szukasz interaktywnego zajęcia, które sprawi, że ludzie wejdą w interakcje z nowymi znajomymi, to nie musisz szukać dalej. Nasze gry miejskie w Glęboczku to gwarancja dobrej zabawy i team buildingu na najwyższym poziomie.

Pytania i Odpowiedzi

Co to jest gra miejska?

Gra miejska to unikatowe połączenie gry komputerowej, wyścigu, quizu, happeningu czy podchodów. Najważniejszą cechą takiej gry jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako planszy do gry. Wasza grupa to pionki, które poruszają się po tej planszy, wykonując różnorodne zadania połączone jedną wspólną historią – fabułą gry. Gra miejska czy gra terenowa to przede wszystkim doskonały pomysł na integrację pracowników. To także sposób na doświadczenie miasta w zupełnie inny sposób. Gry miejskie i terenowe to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy na rynek jako jedni z pierwszych w Polsce ponad dekadę temu i z których realizacji słyniemy. Gry, które proponujemy to przygodowe scenariusze z rozbudowaną fabułą, których celem jest wspólna zabawa, rywalizacja między drużynami i przeżycie niezapomnianej przygody.

Dlaczego warto zorganizować grę miejską z nami?

Zawsze dbamy o pełną oprawę naszych gier miejskich lub gier terenowych – zapewniamy sprawdzonych aktorów-animatorów, bazę własnych kostiumów, profesjonalną charakteryzację, specjalnie przygotowane graficznie materiały dla graczy czy elementy zadań. Wszystko po to by gry takie były jak film, w którym to uczestnicy zagrają główne role.

Czy gra odbywa się w przypadku niepogody?

Tak. Gra odbywa się niezależnie od warunków atmosferycznych. Zwykle w przypadku opadów zapewniamy uczestnikom gry miejskiej czy terenowej pelerynki przeciwdeszczowe oraz planujemy trasę zabawy odpowiednio do warunków (np. w mieście korzystając z naturalnych zadaszeń lub gościnności zaprzyjaźnionych lokali czy instytucji). W skrajnych przypadkach działania siły wyższej umawiamy się z klientem na inny termin realizacji.