Gry Miejskie - Mazury

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Mazury – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole.

Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Mazury

Czy kiedykolwiek myślałeś o integracji w formie gry miejskiej w Twojej firmie? To najbardziej uniwersalna formuła integracji w której każdy pracownik znajdzie coś dla siebie! Angażujące scenariusze z kryminalną intrygą, ciekawe zadania team building, utalentowani aktorzy wciągający uczestników w interakcję a w tle gry miejskiej otoczenie Mazur – to przepis na udane spotkanie firmowe. My w City Exploring zadbamy o to, aby było to wydarzenie było dla uczestników niezapomniane!

Imprezy firmowe – Mazury

Niezależnie od tego, czy Waszym celem jest integracja, przełamanie lodów po długiej przerwie czy obchody jubileuszu firmy, nasz zespół zapewni kreatywnie zaprojektowane scenariusze gier terenowych dostosowane do Waszych potrzeb. Grę możemy wzbogacić o regaty żeglarskie, aktywności sportowe na mazurskich jeziorach, a nawet lot balonem!  Jeśli nie znajdziesz nic wśród naszych dotychczasowych rozwiązań, zawsze możemy przygotować coś specjalnie dla Waszej firmy. Z pasją tworzymy nowe scenariusze imprezy firmowych, zadania teambuilding, stroje, rekwizyty czy całą oprawę eventu według nowych fantastycznych pomysłów. Długo szukaliście, ale teraz poszukiwania dobiegły końca – zaproście nas do organizacji imprezy firmowej na Mazurach a nie będziecie żałować!

Pytania i Odpowiedzi

Czy organizujecie gry miejskie dla szkół i przedszkoli?

Otrzymujemy wiele pytań ze szkół i przedszkoli – jednak biorąc pod uwagę specyfikę naszego produktu – zwykle nie obsługujemy gier szkolnych.

Czy można zorganizować grę w hotelu?

Oczywiście. Mieliśmy nieraz okazję organizować gry w wybranych hotelach – zarówno tych dużych jak hotel Gołębiewski w Karpaczu, jak i w obiektach historycznych jak hotel Dębowy w Bielawie, zamek Kliczków czy zamek Topacz. Działaliśmy także w ośrodkach nad zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach czy w Spale. Gry w hotelu mogą nawiązywać do stylu danego miejsca, ale mogą też być z nim zupełnie niezwiązane – dopasujemy tutaj tematykę zarówno do miejsca jak i wymagań Waszej grupy.

Czy gra miejska być używana jako promocja firmy lub marki?

Gry miejskie i terenowe to doskonały pomysł na marketing produktu. Od zerwa stworzymy grę, która pomoże wypromować dany produkt. Mamy w swoim portfolio organizację gry z okazji otwarcia salonów samochodowych, promocji budżetu partycypacyjnego, premier filmów i seriali czy produktów naszych klientów np. samochodów z napędem hybrydowym. Z racji swej elastycznej formuły, gry fabularne są doskonałym pomysłem.