Gry Miejskie - Mrągowo

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Mrągowie – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Mrągowo

Praca jest ciężka i masz wrażenie, że przez najbliższe kilka miesięcy świat będzie kręcił się wokół Twojej prac? Nie martw się! Mamy właśnie to, czego potrzebujesz, aby wrócić na szczyt. Nasze gry miejskie w Bystrzycy Kłodzkiej całkowicie zmienią Twój ponury nastrój w kreatywnego Supermana, który wraz ze swoim zespołem może stawić czoła wszystkiemu! Szkolenie prowadzone przez naszych profesjonalnych Producentów Gier, to wydarzenie odpowiednie zarówno dla zespołów firmowych, jak i turystycznych grup odwiedzających Dolny Śląsk. Łączenie ludzi poprzez zabawę i wyobraźnię to czas, w którym eventy są postrzegane jako potężne narzędzie zwiększające socjalizację i umiejętności dynamicznego myślenia – w każdym wieku.

Mrągowo – Imprezy Firmowe

Na imprezy firmowe proponujemy – wyzwanie ukierunkowane na cel, angażujące do pracy zespołowej, pobudzające kreatywność. Idealne rozwiązanie dla firm poszukujących nowych pomysłów na imprezy firmowe w Mrągowie i nie tylko.

Pytania i Odpowiedzi

Jakie przykładowe zadania pojawiają się w grach miejskich?

Zadania integracyjne wykonywane przez Państwa w trakcie gry zależą od scenariusza i rodzaju gry. Niemniej zawsze jest to mieszanka zadań zręcznościowych, logicznych czy wymagających interakcji – zawsze też nastawione są na współpracę i fun w zespole. Zadania zawsze staramy się dobrać odpowiednio do tematyki eventu, struktury i wieku grupy, oraz oczywiście danego scenariusza. To co jest fajne – w większości scenariuszy macie Państwo jakąś „zagadkę główną” do rozwiązania – oprócz więc team buildingu w trakcie zadań, dodatkowo integrujecie się pomiędzy zadaniami.

Dlaczego warto nam zlecić organizację gry terenowej?

Jesteśmy najlepszym wybore, bo zawsze dbamy o pełną oprawę naszych gier miejskich lub gier terenowych – zapewniamy sprawdzonych aktorów-animatorów, bazę własnych kostiumów, profesjonalną charakteryzację, indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystko po to by gry takie były jak teatr, w którym to uczestnicy zagrają główne role.

Jak dużo czasu potrzebujecie na zorganizowanie gry miejskiej lub terenowej?

Zwykle organizacja gry miejskiej czy terenowej wg. gotowego scenariusza powinna zostać potwierdzona 2-3 tygodnie przed planowaną realizacją. W wyjątkowych sytuacjach potrzebujemy więcej czasu – zwykle w przypadku nowego, stworzonego na zamówienie scenariusza czy zaawansowanej gry, w której udział bierze wiele osób.