Gry Miejskie - Giżycko

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Giżycku – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z okolicznościami, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem zerkając, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście niesamowitych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją osobę!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy gracz ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Giżycko

Zbierz znajomych lub pracowników i wybierz się do Giżycka na przygodę z grami miejskimi! City Exploring organizuje kreatywne, nietypowe gry, takie jak Spy Game czy Przygoda w PRL. Podzielone na grupy zespoły klienta przemierzają ulice miasta, które są pełne niespodzianek! To wyjątkowe doświadczenie może zaowocować interesującymi zdjęciami i zabawnymi wspomnieniami, których nie chcesz przegapić. Uczyń z tego wydarzenia również wydarzenie biznesowe, zaczynając od przygotowania z nami indywidualnego scenariusza. Będziemy ciężko pracować, aby dostosować event do Twoich potrzeb tak, abyś już nigdy nie był świadkiem kolejnej nudnej imprezy firmowej.Tylko upewnij się, że skontaktujesz się z nami już teraz –wolne terminy szybko się zapełniają!

Imprezy firmowe – Giżycko

Gwarantujemy, że ten wieczór gier miejskich będzie wciągający dla wszystkich uczestników. Gry miejskie w Giżycku organizowane przez City Exploring są interaktywne z odgrywaniem ról i zazwyczaj angażują wszystkich uczestników z każdej drużyny. Oprócz graczy, inne osoby (przede wszystkim specjalnie przygotowani aktorzy) dodadzą realizmu całemu wydarzeniu. Dostępne są również scenariusze tworzone wspólnie z uczestnikami – to dobry sposób na okazanie wdzięczności klientom i sprawienie, by poczuli się wyjątkowo. 

Pytania i Odpowiedzi

Gra miejska z okazji urodzin, na wieczór panieński lub kawalerski?

Gra miejska jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnej imprezy w gronie rodziny czy przyjaciół. Scenariusze naszych gier, w tym także zadania czy odwiedzane w trakcie gry miejsca możemy modyfikować z myślą o adresacie. Jeśli jesteście zainteresowani organizacją swojej imprezy w formie gry miejskiej napisz do nas uwzględniając w zapytaniu niezbędne informacje – liczbę uczestników, planowaną datę i godzinę gry oraz planowany budżet na organizację.

Czy można zorganizować grę miejską w trakcie pandemii COVID-19??

Oferujemy w pełni bezpieczne fabularne gry miejskie i gry terenowe jako team building dla pracowników. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Zapewniamy środki do dezynfekcji, a cały event zaplanujemy tak, by zachować dystans między drużynami.

Ile kosztują gry miejskie organizowane przez Was?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, w zależności od rozmiaru grupy, lokalizacji oraz oczekiwań klienta. Cena zależy też od ostatecznie ustalonego scenariusza, liczby i rodzaju zadań oraz stopnia rozbudowania (mamy pole manewru jeśli chodzi np. o liczbę aktorów, atrakcje dodatkowe np. udział fotografa, dodatkowe sprzęty do zadań, nagrody dla uczestników etc.).