Gry Miejskie - Olsztyn

Ktoś kiedyś powiedział, że życie to gra. Inspirowaliśmy się tym, tworząc naszą agencję eventową. Specjalizujemy się w grach fabularnych i terenowych, które pozwalają Wam na chwilę być żyć w innym świecie, przeżywać przygody, a jednocześnie pozostać sobą. Jeśli jesteś na tyle odważny, by wejść z nami do świata wyobraźni to organizacja imprez w Olsztynie z CityExploring jest właśnie dla Ciebie.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

 • wykonywać zadania;
 • rozwiązywać problemy;
 • pokonywać przeszkody;
 • myśleć poza schematem;
 • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Olsztyn) – co oferujemy

Od kiedy weszliśmy na drogę zapewniania rozrywki dla innych (a zdarzyło się to w roku 2008), zdążyliśmy:

 • zwiedzić dziesiątki miast polskich i nie tylko;
 • zorganizować eventy dla setek firm, zespołów i rozmaitych grup – łącznie dla ponad 50 tysięcy osób;
 • uzbierać pozytywne opinie absolutnie wszystkich klientów

Jeśli zatem interesuje Cię organizacja eventów w Olsztynie, to gorąco się polecamy. Nasz przepis na udaną imprezę zawiera dużo różnych składników, które często zmieniamy, ale nasza baza to zawsze:

 • własne scenariusze, pisane po to by wciągnąć do zabawy każdego uczestnika;
 • aktorzy – prawdziwi zarówno pod kątem zawodowości, jak i pasji, z którą wciągają Was w interakcje;
 • dekoracje, w których zadbaliśmy o każdy szczegół, aby pomóc Wam wczuć się dobrze w historię.

Nasze imprezy integracyjne w Olsztynie zapadną w Waszą pamięć niezależnie od wybranego miejsca, czasu i tematyki wydarzenia. Magia zabawy działa równie dobrze w zabytkowym zamku, jak i we współczesnym lokalu. Ale skoro już zaczęliśmy zdradzać nasze tajemnice, to zdradzimy także, że ze wszystkich rodzajów zabawy jednoznacznie wygrywa gra miejska w Olsztynie. Żadna inna forma imprezowania nie da tyle frajdy i korzyści jednocześnie.

Jak wygląda gra miejska (Olsztyn)

Gra miejska z CityExploring wygląda trochę jak film przygodowy, którego bohaterami są jednocześnie: samo miasto i Wy – uczestnicy gry. Park Zamkowy, Muzeum Warmii i Mazur, Brama Wysoka, Stary Ratusz i wiele innych atrakcyjnych obiektów będą towarzyszyć Wam w tworzeniu niezwykłej historii. Historii, w której od początku do końca nie ma ani chwili nudy – każdy odwiedzany punkt jest jak zwrot akcji, w którym czekają nowe niespodzianki.

Nie musisz się martwić, że coś się nie uda – to jest po prostu niemożliwe. Tutaj każdy jest bohaterem. Od nas otrzymacie niezbędne wskazówki i mapy, a najważniejsze – drużynę, z którą niestraszne będzie żadne wyzwanie. Razem pokonacie każdą przeszkodę i wyjdziecie z gry jako prawdziwi zwycięzcy. Bo tutaj liczy się wspólna zabawa i wspólne przeżycia.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Olsztynie

Poza tym, że samo uczucie satysfakcji z rozwiązania takiej gry jest niezmiernie ważne dla dobrego samopoczucia, nasze gry miejskie w Olsztynie sprawiają, że uczestnicy:

 • w bezpiecznych warunkach przeżywają różne emocje, związane z funkcjonowaniem w pracy, w zespole – podział ról w drużynie, elementy rywalizacji, ryzyko w podjęciu ważnych decyzji;
 • doświadczają, że rozwiązywanie trudnych zadań można potraktować jak fascynującą przygodę, w której możemy liczyć na pomoc innych;
 • uświadamiają sobie, że zespołowo da się osiągnąć postawione cele szybciej, łatwiej a nawet przyjemniej.

CityExploring to szansa na wyciągnięcie maksimum korzyści z sytuacji, kiedy każdy w firmie jest po prostu sobą.

Pytania i Odpowiedzi

Czy organizujecie gry miejskie i terenowe dla dzieci lub rodzin?

Od 2012 roku Miasto Wrocław powierza nam realizację największej miejskiej imprezy dla dzieci – Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków. Co roku przygotowujemy na tę okazję nową grę miejską dotyczącą krasnoludków, w której udział bierze ponad 200 osób – rodzin z dziećmi. Zorganizowaliśmy także szereg gier o edukacji ekologicznej przy współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Mamy więc spore doświadczenie w tworzeniu gier dla dzieci.

Czy organizujecie także inne eventy fabularne?

Organizowaliśmy fabularne eventy w formie premier filmowych – m.in. nominowanego do Oscara filmu animowanego „Twój Vincent” czy „Star Wars: Przebudzenie Mocy”, nietypowe akcje promocyjne jak „WrocLove Hybrid” dla trzech wrocławskich salonów Toyoty, uliczną kampanię promującą głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym m. st. Warszawy czy też największy w Polsce escape room we wrocławskiej Hali Stulecia, gdzie grupa śmiałków ratowała z opresji pisarza Marka Krajewskiego. Na zlecenie klienta przygotujemy dowolny event – dla nas liczy się pomysł oraz efektowne wykonanie.

Czy gra miejska być używana jako promocja firmy lub marki?

Gry miejskie i terenowe to doskonały pomysł na marketing produktu. Od zerwa stworzymy grę, która pomoże wypromować dany produkt. Mamy w swoim portfolio organizację gry z okazji otwarcia salonów samochodowych, promocji budżetu partycypacyjnego, premier filmów i seriali czy produktów naszych klientów np. samochodów z napędem hybrydowym. Z racji swej elastycznej formuły, gry fabularne są doskonałym pomysłem.