Gry Miejskie - Jastrzębie Zdrój

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Jastrzębie Zdrój – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Gry Miejskie – Bielsko-Biała

Gry Miejskie – Częstochowa

Gry Miejskie – Iława

Gry Miejskie – Poznań

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem spoglądając, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!

Przez trzynaście wspaniałych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając mnóstwo eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją firmę!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy gracz ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest integracja połączona z zabawą. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska – Jastrzębie Zdrój

Gry miejskie w Jastrzębiu Zdroju są nowoczesną formą rozrywki, z której korzystają firmy, osoby prywatne I różne organizacje. Organizacja takich gier opiera się najczęściej na rozbudowanym I zagadkowym scenariuszu, który prowadzi uczestników przez kolejne etapy. Tego typu zabawa jest dobrym wyborem zarówno dla młodych, jak i starszych osób.

Imprezy firmowe w Jastrzębiu Zdroju

Klienci coraz bardziej doceniają imprezy w tym mieście, czasami osnute wokół centrum, a nieraz na wybrzeżach miasta. Imprezy integracyjne w Jastrzębiu Zdroju są na pewno godne uwagi z racji tego, że pozwalają zbudować dobrą atmosferę w zespole – szczególnie, jeśli ludzie sporo pracują zdalnie, co jest w tych czasach standardem. Firmy zarówno małe i duże zamawiają organizację takich imprez. Organizacja eventów w Jastrzębiu Zdroju to coś, co na pewno sprawdzi się bardzo dobrze – eventy organizowane są przez cały rok, w zadaszonych miejscach lub w plenerze.

Pytania i Odpowiedzi

Dlaczego warto zorganizować grę miejską z nami?

Zawsze dbamy o pełną oprawę naszych gier miejskich lub gier terenowych – zapewniamy sprawdzonych aktorów-animatorów, bazę własnych kostiumów, profesjonalną charakteryzację, specjalnie przygotowane graficznie materiały dla graczy czy elementy zadań. Wszystko po to by gry takie były jak film, w którym to uczestnicy zagrają główne role.

Czy organizujecie gry miejskie poza miastami?

Jak najbardziej! Uniwersalna formuła naszych gier pozwala na ich organizację w dowolnym miejscu w terenie. Takie gry terenowe możemy rozegrać w lesie, nad jeziorem czy w obrębie i na terenie wybranego hotelu, zamku czy pałacu. Graliśmy także w górach, nad mazurskimi jeziorami (także na wodzie!) czy na poligonie wojskowym. Zorganizujemy grę w dowolnie wybranym miejscu.

Czy macie doświadczenie w organizacji gier miejskich?

Zaczynaliśmy od organizacji fabularnych gier miejskich i terenowych ponad 13 lat temu jako jedni z pierwszych w Polsce. Zrealizowaliśmy ponad 700 projektów na terenie całego kraju – od Gdańska po Zakopane i od mazurskich jezior po pałace Dolnego Śląska. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość o szczegóły.