Gry Miejskie - Iława

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Iławie – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z okolicznościami, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem zerkając, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją firmę!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy gracz ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w drużynie. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Iława – Gra Miejska

Dlaczego City Exploring to najlepszy wybór jeśli chodzi o gry miejskie i integrację pracowników? Cóż, po pierwsze, Twoi pracownicy dowiedzą się o wiele więcej o swoim mieście, niż prawdopodobnie kiedykolwiek dowiedzieliby się siedząc za biurkiem! Interaktywne gry, takie jak quizy z ciekawostkami czy poszukiwanie skarbów, mogą być wykorzystane jako przerywnik od codziennych obowiązków w pracy. Ale to nie wszystko; jeśli wolisz, żeby było trochę mniej awanturniczo, w Iławie organizujemy różne zajęcia team building, takie jak grupowe olimpiady czy wspólne budowanie pojazdów i wiele innych. Z ponad 700 zorganizowanymi gier i 12-letnim doświadczeniem, City Exploring ma to, czego potrzeba, aby zapewnić trochę orzeźwiającej zabawy dla Twojej firmy lub organizacji – skontaktuj się z nami już dziś!

Iława – Imprezy Firmowe

Imprezy firmowe w Iławie to świetny sposób, aby Twoi pracownicy poczuli się związani, współpracowali poza biurem i dobrze się bawili. City Exploring organizuje angażujące imprezy zespołowe dla firm i zespołów. Nasz doświadczony zespół będzie współpracować z Tobą, aby stworzyć idealną imprezę lub grę miejską; zadbamy o wszystko, łącznie z rekwizytami i kostiumami! 

Pytania i Odpowiedzi

Czy organizujecie także gry bez aktorów?

Tak. Zdarza nam się organizować gry oparte o aplikacje mobilne czy specjalną platformę online, na której uczestnicy wypełniają kolejne wyzwania-challenge, realizowane samodzielnie w przestrzeni miejskiej. Wszystko zależy tutaj od ustaleń z naszym klientem.

Czy mogę zorganizować grę miejską np. w czasie pikniku firmowego?

Gra terenowa to bardzo elastyczny produkt. Kolejne punkty zadaniowe zajmują niewiele miejsca, a fakt, że zespoły grają w rozproszeniu sprawia, że gry doskonale się sprawdzają nie tylko na terenie miast czy dużych terenów, ale także w obiektach zamkniętych. Mamy doświadczenie w organizacji gier na terenie hoteli, w obrębie jednego parku czy placu piknikowego. Dopasujemy tu formułę przebiegu do miejsca i liczby uczestników takiej gry terenowej.

Czy można zorganizować grę miejską w trakcie pandemii COVID-19??

Oferujemy w pełni bezpieczne fabularne gry miejskie i gry terenowe jako team building dla pracowników. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Zapewniamy środki do dezynfekcji, a cały event zaplanujemy tak, by zachować dystans między drużynami.