Gry Miejskie - Cieszyn

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Cieszynie – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? – City Exploring

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska w Cieszynie 

Gry miejskie trwają zazwyczaj do kilku godzin, pozwalają lepiej poznać historię miasta i z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularne. Coraz więcej firm docenia gry miejskie w Cieszynie i jest nimi zainteresowana. Dzisiaj klienci doceniają to, co może przynieść firmie korzyści długoterminowe – dobra atmosfera i wysokie morale pracowników. Fabularne gry w terenie są doskonałą opcją na integrację, niezależnie od wieku pracowników.

Imprezy firmowe w Cieszynie

Imprezy integracyjne w Cieszynie mogą przyjąć bardzo różnorodną forme. Najważniejsze jest jednak to, że takie imprezy sprawdzają się doskonale i są wyjątkowym sposobem na uzyskanie dobrego efektu – integracji danego zespołu, który potem doskonale współpracuje i osiąga znakomite efekty w pracy. Na pewno warto o taką integrację zadbać organizując nowatorski event w Cieszynie przy współpracy z CityExploring. Wiele osób doceni to, co dla nich ważne, czyli zabawę w ciekawym miejscu z koleżankami oraz kolegami z pracy. Jest to rzecz ważna, dobra dla ogółu firmy oraz cenna dla zespołu pracowniczego. 

Pytania i Odpowiedzi

Czy uczestnicy gier muszą mieć wiedzę o danym mieście?

Uczestnicy naszych gier miejskich i terenowych nie muszą nic wiedzieć przed rozpoczęciem zabawy. Bardzo często organizujemy gry dla grup zorganizowanych z innych miast czy krajów. Przygotowujemy wszelkie niezbędne materiały i informacje, zaopatrujemy grupę w mapy i wskazówki, a nad całością przebiegu gry terenowej zawsze czuwa nasz koordynator. Wszystko, co jest wam potrzebne to pozytywne nastawienie i dobry humor.

Czy uczestnicy gier terenowych muszą się jakoś specjalnie przygotować do udziału w grze?

Nie wymagamy od uczestników wcześniejszego przygotowania. Bardzo często nasze gry terenowe czy miejskie stanowią niespodziankę np. dla gości czy kontrahentów naszego klienta. Wystarczą wygodne buty, luźny strój i dobre nastawienie. Wszystkie elementy niezbędne do gry zostaną przygotowane przez nas.

Gra miejska z okazji urodzin, na wieczór panieński lub kawalerski?

Gra miejska jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnej imprezy w gronie rodziny czy przyjaciół. Scenariusze naszych gier, w tym także zadania czy odwiedzane w trakcie gry miejsca możemy modyfikować z myślą o adresacie. Jeśli jesteście zainteresowani organizacją swojej imprezy w formie gry miejskiej napisz do nas uwzględniając w zapytaniu niezbędne informacje – liczbę uczestników, planowaną datę i godzinę gry oraz planowany budżet na organizację.