Gry Miejskie - Bielsko-Biała

Zastanawiasz się, gdzie i jak odbyć imprezę firmową w tym roku? Czujesz się znużony na samą myśl, że znów będziecie celować piankowymi strzałami w zegar ścienny, jak w tamtym? Zapomnij o nudzie i o wszelkich kłopotach, które niesie ze sobą organizacja imprez w Bielsku-Białej. Zajmiemy się tym my, a więc będzie wesoło!

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Gry Miejskie – Bielsko-Biała

Gry Miejskie – Częstochowa

Gry Miejskie – Iława

Gry Miejskie – Poznań

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we
  • współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Bielsko-Biała) – co oferujemy

Wiatrem przygody zaniosło nas już do wielu polskich miejscowości. A przez ostatnie dwanaście lat (tyle już pracujemy w branży gier) mocno wiało! Każdy, kto nam zaufał, bawił się z nami w najlepsze. Niezależnie od tego, czy gra miejska, czy organizacja eventów w Bielsku-Białej, kiedy bierzemy się za to, to się dzieje!

Pomaga nam w tym doświadczenie i miłość do tego, co robimy. Odkryjemy Ci parę swoich tajemnic, dzięki którym z nami imprezy integracyjne w Bielsku-Białej stają się niesamowite:

  • Tworzymy własne fabuły gier – nigdy dotąd nie istniały te światy, które powstają specjalnie dla Ciebie w trakcie wspólnej zabawy.
  • Pracujemy z prawdziwymi aktorami, którzy potrafią mistrzowsko przeprowadzić Cię ze świata codzienności w świat gry.
  • Wspieramy wyobraźnię poprzez klimatyczne dekoracje, stroje, akcesoria naszej produkcji, żebyś poczuł się całkowicie zanurzony w wybranym scenariuszu. 

Z tym arsenałem zwalczymy nudę na każdej imprezie, z każdym zespołem, w każdych warunkach, zarówno biurowych, jak i terenowych. Gra miejska w Bielsku-Białej – najlepsza naszym zdaniem opcja na firmowy event. Przekonaj się, jakie to fajne.

Jak wygląda gra miejska (Bielsko-Biała)

Wyobraź sobie, że nagle na ulicy Nadbrzeżnej spotykasz autentycznego pirata. Albo przy pomniku Reksia raptem zagadnie właśnie do Ciebie pan w mundurze oficera Wehrmachtu. Czujesz już, że zapowiada się coś niezwykłego?

Tak właśnie to będzie – zostaniesz bohaterem najnowszej powieści lub filmu, którego dzieje rozkręcają się bezpośrednio na przestrzeni Twojego miasta. A razem z Tobą działać będą Twoi współpracownicy – Twoja wierna ekipa.

Na początek otrzymacie narzędzia i zadania. Czy sprostają? Czas pokaże. Najważniejsze to chęć dojść do końca.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Bielsku-Białej

Gwarantujemy, że z gry wyjdziecie zupełnie innymi ludźmi, niż w nią wchodziliście. To znaczy o poziom silniejsi, wytrwalsi, szlachetniejsi i zjednoczeni. 

Serio, trudno wymyślić lepszy sposób na team building, niż wspólna zabawa. Spójrz na dzieci: wszystkiego, co osiągają, uczą się w trakcie zabawy. To czemu nie nauczyć w ten sposób swojego zespołu bycia prawdziwą drużyną, która pokona wszelkie trudności i wykona każde zadanie!

Pamiętaj, zabawa to poważna sprawa.

Pytania i Odpowiedzi

Czy w Waszych grach terenowych są nagrody?

Kwestie nagród w naszych grach miejskich i grach terenowych każdorazowo omawiamy z klientem. Zwykle zapewniamy nagrodę dla jednej najlepszej drużyny w wycenie gry. Wyróżnienia dla pozostałych uczestników zabawy lub pamiątkowe gadżety są kwestią indywidualnych ustaleń.

Czy uczestnicy gier też muszą się przebierać?

Nie ma takiej potrzeby. Uczestnicy gry oczywiście mogą się przebrać, jeśli mają na to ochotę. 🙂 Zwykle jednak to aktorzy na trasie gry są przebrani, a uczestnicy zabawy grają we własnych ubraniach. Wcielanie się w jakąś rolę np. szpiegów czy detektywów jest w naszych grach bardziej symboliczne.

Czy organizujecie także gry bez aktorów?

Tak. Zdarza nam się organizować gry oparte o aplikacje mobilne czy specjalną platformę online, na której uczestnicy wypełniają kolejne wyzwania-challenge, realizowane samodzielnie w przestrzeni miejskiej. Wszystko zależy tutaj od ustaleń z naszym klientem.