Gry Miejskie - Ustka

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Ustce – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
    robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Lubisz zabawę? Wybierz grę miejską w Ustce

Gra miejska w Ustce to wyjątkowe wyzwanie dla każdego, kto się jej podejmie. Scenariusz i zadania do wykonania mogą być bardzo ciekawe i sprawić, że każdy pozna historię danego miasta. Gry miejskie w Ustce to ciekawe zabawy dla osób w każdym wieku bez względu na zainteresowania. Gry organizowane są w terenie, w ciekawych miejscach, według przygotowanych przez nas scenariuszy – do wyboru przez uczestników. 

Imprezy firmowe w Ustce

Imprezy integracyjne w Ustce mogą być organizowane na lądzie lub na morzu, a nawet w powietrzu przy okazji wynajmu balonów. Ogranicza nas tutaj tylko wyobraźnia, i czasem jeszcze budżet klienta! W tych czasach takie nowatorskie rozwiązania są doceniane przez wiele osób. Organizacja eventów w Ustce to niepowtarzalny sposób na świetne spędzenie czasu i integrację między pracownikami. Każdy uczestnik takich imprez z pewnością będzie je jeszcze długo wspominał. Ustka jest bardzo atrakcyjnym miejscem na imprezy tematyczne i integrację pracowników. Ponadto Ustka to miasto portowe, w którym dodatkowo mieszczą się uzdrowiska i letnie kąpieliska morskie – to doskonałe miejsce na integrację zespołu za pomocą nowoczesnego eventu, a takie właśnie proponuje nasza firma.

Pytania i Odpowiedzi

Czy można zorganizować grę miejską w trakcie pandemii COVID-19??

Oferujemy w pełni bezpieczne fabularne gry miejskie i gry terenowe jako team building dla pracowników. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Zapewniamy środki do dezynfekcji, a cały event zaplanujemy tak, by zachować dystans między drużynami.

Czy można zorganizować grę miejską za granicą?

Tak – zorganizujemy grę fabularną na dowolnym terenie zarówno w kraju, jak i za granicą! Gra miejska to przygoda w przestrzeni miejskiej wykorzystująca atuty danego miejsca – atrakcje, zabytki, historię. Dlatego jeśli planujecie incentive dla swoich pracowników za granicę, gra będzie doskonałym pomysłem na poznanie miasta i niezapomnianą integrację! Eksplorowanie i wychodzenie poza utarte ścieżki to nasza pasja. Znamy dobrze klimat i przestrzeń takich miast jak Praga, Berlin, Londyn, Paryż, Budapeszt, Rzym.

Ile kosztują gry miejskie organizowane przez Was?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, w zależności od rozmiaru grupy, lokalizacji oraz oczekiwań klienta. Cena zależy też od ostatecznie ustalonego scenariusza, liczby i rodzaju zadań oraz stopnia rozbudowania (mamy pole manewru jeśli chodzi np. o liczbę aktorów, atrakcje dodatkowe np. udział fotografa, dodatkowe sprzęty do zadań, nagrody dla uczestników etc.).