google maps embedded

Gry Miejskie - Jurata

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Juracie – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem spoglądając, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście niesamowitych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska – Jurata

Czy chcesz, aby Twoi pracownicy byli bardziej produktywni? Chcesz sprawić, by angażowali się w działania, zamiast chować się przed pracą i komunikacją z innymi? Nad morzem, na plaży, wśród szumu fal – taka impreza na pewno pozostanie w pamięci uczestników. Imprezy integracyjne w Juracie można organizować w wielu miejscach – na wolnym powietrzu i w zamkniętych salach – wszystko zależy od potrzeb naszych klientów.

Imprezy firmowe w Juracie

Jurata jest częścią województwa pomorskiego, w którym zawsze można się dobrze bawić. Oferujemy Państwu pakiety zabaw dostosowane do indywidualnych potrzeb, posiadamy rekwizyty, dzięki którym zabawy mogą być zarówno śmieszne, jak i realistyczne. Na naszej stronie internetowej znajdziesz przykładowe eventy i scenariusze gier miejskich. Wybierz jedną z nich dla swoich pracowników i zadzwoń do nas – do tej pory zorganizowaliśmy już ponad 700 różnych gier.

Pytania i Odpowiedzi

Czy każda gra miejska lub terenowa działa w ten sam sposób?

Nasze gry miejskie i terenowe organizujemy w oparciu o wybrany teren, liczbę osób a często konkretne wymagania klienta, dlatego można powiedzieć, że właściwie każda gra jest inna. Mamy pewien model gry miejskiej lub terenowej, według którego standardowo organizujemy nasze gry z udziałem aktorów. Możemy także stworzyć grę w oparciu o urządzenia mobilne, grę w formie wyścigu przypominającego znany format telewizyjny czy grę bezobsługową, w której każdy bierze udział kiedy sam chce.

Czy w Waszych grach terenowych są nagrody?

Kwestie nagród w naszych grach miejskich i grach terenowych każdorazowo omawiamy z klientem. Zwykle zapewniamy nagrodę dla jednej najlepszej drużyny w wycenie gry. Wyróżnienia dla pozostałych uczestników zabawy lub pamiątkowe gadżety są kwestią indywidualnych ustaleń.

Gra miejska z okazji urodzin, na wieczór panieński lub kawalerski?

Gra miejska jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnej imprezy w gronie rodziny czy przyjaciół. Scenariusze naszych gier, w tym także zadania czy odwiedzane w trakcie gry miejsca możemy modyfikować z myślą o adresacie. Jeśli jesteście zainteresowani organizacją swojej imprezy w formie gry miejskiej napisz do nas uwzględniając w zapytaniu niezbędne informacje – liczbę uczestników, planowaną datę i godzinę gry oraz planowany budżet na organizację.