divi discount
google maps embed responsive

Gry Miejskie - Sopot

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Sopocie – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska Sopot

Zwiedzanie miasta, relaks, opalanie się na plaży to tylko niektóre atrakcje jakie zapewnia Sopot. Dla urozmaicenia pobytu waszej firmowej grupy doskonale sprawdzi się gra miejska w Sopocie, która jest świetnym rozwiązaniem dla firm i różnych organizacji czy nawet grup zagranicznych turystów odwiedzających to miasto. Gry miejskie w Sopocie to przede wszystkim dobra zabawa i integracja. Warto o to zadbać i miło spędzić czas nad morzem.

Imprezy tematyczne w Sopocie

Imprezy firmowe w Sopocie mogą mieć różnorodne formy oraz scenariusze. Imprezy integracyjne w Sopocie są dobrym pomysłem ze względu na aurę i nadmorskie terenyCoraz więcej osób zamawia takie gry miejskie – biura podróży, organizacje pozarządowe czy firmy pragnące zintegrować pracowników. Można miło spędzić czas na takich grach, a także poznać lepiej historię danego miasta. Gry miejskie w Sopocie mogą być związane właśnie z historią miasta, z jego lokalizacją, z przeszłością takiego miejsca, ale też mogą być np. piracką przygodą czy śledztwem z dwudziestolecia międzywojennego. Imprezy integracyjne to świetny sposób na poprawę morale pracowników I dobrą zabawę. Gry miejskie to dobry wybór dla osób, które pragną poznawać miasto w innowacyjny sposób. Sopot to miasto idealne do organizowania gier miejskich. 

Pytania i Odpowiedzi

Mam własny pomysł na scenariusz gry terenowej. Czy mogę go z Wami zrealizować?

Pewnie! Na zamówienie klienta stworzymy dowolny scenariusz gry. Marzy Wam się przygoda w świecie fantasy? Nie ma sprawy. Wasi pracownicy zagrywają się w Fallout? Stworzymy świat w klimacie postapo. Chcecie edukować o ekologii? Ożywimy drzewa i kwiaty. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Dlaczego warto zorganizować grę miejską dla zespołu pracowników?

Gry miejskie i gry terenowe to idealny pomysł na team building. Praca w mniejszych zespołach, wyjście ze strefy komfortu, nietypowe zadania i sytuacje, wciągająca fabuła i wspólnie przeżyte emocje – to wszystko zapewni gra miejska lub terenowa w wykonaniu Exploring Events. Wasz zespół jeszcze długo będzie wspominał przeżyte z nami przygody!

Ile standardowo trwa gra miejska?

Gry miejskie w naszym wykonaniu trwają zwykle minimum 2 godziny i obejmują co najmniej kilka punktów zadaniowych, którymi opiekują się aktorzy wcielający się w postacie ze świata fabuły gry. Gry fabularne mogą trwać kilka godzin, cały dzień, a nawet kilka dni. Wszystko zależy od waszych oczekiwań, ale też rozmiaru grupy, pomysłów czy budżetu.