divi discount
google maps embed responsive

Gry Miejskie - Gdynia

Czym zadziwić gości, a tym bardziej mieszkańców jednego z najwspanialszych polskich miast? Co wybrać z licznej oferty rozrywki dla grup? Organizacja imprez w Gdyni może być nie lada wyzwaniem nawet dla znawców rzeczy. I my – CityExploring – tego się podejmujemy.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Gdynia) – co oferujemy

Pomaga nam kilkunastoletnie doświadczenie, w tym setki przeprowadzonych gier w dziesiątkach miast w Polsce i poza jej granicami. Organizacja eventów w Gdyni jest jednym z naszych ulubionych zleceń.

W mieście, które łączy zabytki z przyszłością, też łączymy najlepsze, co mamy, żeby organizować perfekcyjne imprezy integracyjne w Gdyni. A zatem pokładamy się na:

  • scenariuszach, pisanych przez naszych niesamowicie kreatywnych autorów;
  • charyzmie i kompetencjach współpracujących z nami zawodowych aktorów;
  • strojach, akcesoriach i innych dekoracjach, tworzonych we własnym warsztacie CityExploring.

Niezależnie, czy chcesz zwiedzać miasto bardziej wycieczkowo-edukacyjnie, czy zespołowo-zabawowo, najlepiej sprawdzi się fabularna gra miejska w Gdyni. Da tyle miłych, jak i korzystnych przeżyć, ilu nawet się nie spodziewasz.

Jak wygląda gra miejska (Gdynia)

Na początku grupa zostaje podzielona na drużyny, każda z nich dostaje instrukcję, mapę, narzędzia do działania. A dalej – ostra jazda…

Nagle naprzeciw Muzeum Marynarki Wojennej spotykasz autentycznego oficera morskiego, który zagaduje właśnie do Ciebie. Albo na Skwerze Kościuszki musisz odszukać Grubą Rybę, żeby załatwić z nią parę dawnych spraw.

Przez takie dziwaczne spotkania i zadania docieracie wreszcie do rozwiązania całej intrygi – i wychodzicie z gry jako zwycięzcy.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Gdyni

A jak czują się zwycięzcy? Potężni, żywotni, dumni z siebie i swej drużyny. Gotowi do nowych wyzwań. Otwarci na nowe osiągnięcia.

Tak właśnie powinni się czuć pracownicy firmy, która chce odnieść sukces. Bo człowiek, który dobrze się czuje, zachowuje się i pracuje też lepiej. I człowiek, przepełniony twórczą energią od środka, potrafi i będzie chciał skierować ją na stworzenie czegoś wartościowego.

Gry miejskie w Gdyni mogą okazać się magiczną kapsułką takiej energii dla Twojego zespołu. Ponadto możemy wprowadzić w grę elementy szkolenia, treningu zawodowego, edukacji. Możemy stworzyć od zera nową grę na pożądany temat. Aby razem osiągnąć te cele, których pragniesz.

Wypróbuj CityExploring już teraz, aby zbudować swój dream team.

Pytania i Odpowiedzi

Dla ilu osób możecie zorganizować grę fabularną?

Organizujemy gry miejskie i terenowe dla grup od kilku do kilkuset osób, a w wyjątkowych przypadkach nawet dla jednej osoby. Wszystko zależy od pomysłu i budżetu. Mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkową grę miejską na urodziny dla jednej osoby, gdzie wkręcona osoba poszukiwała rzekomo porwanego męża, a także wielkie całodniowe gry terenowe w górach, w których brało udział nawet 600 osób.

Ile standardowo trwa gra miejska?

Gry miejskie w naszym wykonaniu trwają zwykle minimum 2 godziny i obejmują co najmniej kilka punktów zadaniowych, którymi opiekują się aktorzy wcielający się w postacie ze świata fabuły gry. Gry fabularne mogą trwać kilka godzin, cały dzień, a nawet kilka dni. Wszystko zależy od waszych oczekiwań, ale też rozmiaru grupy, pomysłów czy budżetu.

Czy można zorganizować grę miejską za granicą?

Tak – zorganizujemy grę fabularną na dowolnym terenie zarówno w kraju, jak i za granicą! Gra miejska to przygoda w przestrzeni miejskiej wykorzystująca atuty danego miejsca – atrakcje, zabytki, historię. Dlatego jeśli planujecie incentive dla swoich pracowników za granicę, gra będzie doskonałym pomysłem na poznanie miasta i niezapomnianą integrację! Eksplorowanie i wychodzenie poza utarte ścieżki to nasza pasja. Znamy dobrze klimat i przestrzeń takich miast jak Praga, Berlin, Londyn, Paryż, Budapeszt, Rzym.