divi discount
google maps embed responsive

Gry Miejskie - Gdańsk

Skoro wszedłeś na tę stronę, to znaczy że jesteś kreatywny i otwarty jak my. Przecież podobne przyciąga podobne. A więc i Twoi pracownicy cenią sobie aktywny i twórczy odpoczynek. Naszym profilem jest organizacja imprez w Gdańsku dla tych, którzy wiedzą, iż dobra zabawa to nie przelewki.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Gdańsk) – co oferujemy

Od ponad 10 lat pomagamy polskim firmom w zakresie integracji zespołu. Zajmujemy się tym na wysoką skalę. Mamy za sobą dziesiątki miast i setki zorganizowanych wydarzeń. Organizacja eventów w Gdańsku też jest na liście naszych usług.

Aby zapewnić najwyższy poziom zadowolenia klientów, podchodzimy do sprawy z całym profesjonalizmem. Organizując imprezy integracyjne w Gdańsku, opieramy się o:

  • autorskie scenariusze,
  • aktorskie kompetencje,
  • własne dekoracje.

Podejmujemy się jakkolwiek złożonych zadań. Od zabawy w siedzibie firmowej po fabularne gry w terenie. Właśnie naszym konikiem jest gra miejska w Gdańsku. Pozwoli bowiem nie tylko niebanalnie spędzić czas wspólnie z kolegami z pracy, ale również poczuć się bardziej oswojonym w tak pięknym mieście.

Jak wygląda gra miejska (Gdańsk)

Wyobraźmy sobie, że na brzegu fontanny z Neptunem siedzi i wabiąco patrzy na Ciebie prawdziwa Syrena. Albo że na ulicy Mariackiej wychodzi Tobie naprzeciwko – naturalnie! – Biała Królowa z książki Lewisa Carrolla. Zapowiada to niezłe przygody, co?

Na tym to polega. Okazujesz się nagle jak by w innej przestrzeni – zostajesz bohaterem bajki, historii, powieści lub filmu przygodowego. Spotykasz ciekawe postacie i rozwiązujesz szokujące zagadki. Przemieszczasz się po mieście, korzystając z wydanej na początku gry mapy, i wykonujesz zachwycające zadania za pomocą otrzymanych narzędzi. I nieodzownie docierasz do pożądanego celu.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Gdańsku

Nic tak nie łączy, jak wspólne pokonanie przeszkód. W życiu – osobistym i zawodowym – ta walka z przeszkodami często wiąże się ze stresem, rodzi napięcie. Natomiast w grach towarzyszą jej raczej pozytywne, budujące emocje.

Gry miejskie w Gdańsku mogą posłużyć rodzajem terapii grupowej dla współpracowników. Pomagają odprężyć się po długim okresie ciężkiej pracy, poczuć się dobrze w towarzystwie kolegów i wyzwolić twórczy potencjał każdego uczestnika. Na Twoje życzenie możemy wbudować w grę elementy edukacji. Wtedy zabawa będzie dodatkowo miała charakter szkoleniowy.

Odpocznij z korzyścią – wejdź w grę z CityExploring!

Pytania i Odpowiedzi

Czy gra miejska lub terenowa to dobry pomysł na integrację?

Gry miejskie i terenowe to doskonały sposób na integrację zespołu. Uczestnicy dzięki wciągającej fabule i interakcji z aktorami angażują się emocjonalnie – integrują się nie tylko w trakcie wykonywania zadań ale także „pomiędzy” rozwiązując po drodze zagadkę postawioną na początku gry.

Czy organizujecie gry miejskie poza miastami?

Jak najbardziej! Uniwersalna formuła naszych gier pozwala na ich organizację w dowolnym miejscu w terenie. Takie gry terenowe możemy rozegrać w lesie, nad jeziorem czy w obrębie i na terenie wybranego hotelu, zamku czy pałacu. Graliśmy także w górach, nad mazurskimi jeziorami (także na wodzie!) czy na poligonie wojskowym. Zorganizujemy grę w dowolnie wybranym miejscu.

Czy można zorganizować grę w hotelu?

Oczywiście. Mieliśmy nieraz okazję organizować gry w wybranych hotelach – zarówno tych dużych jak hotel Gołębiewski w Karpaczu, jak i w obiektach historycznych jak hotel Dębowy w Bielawie, zamek Kliczków czy zamek Topacz. Działaliśmy także w ośrodkach nad zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach czy w Spale. Gry w hotelu mogą nawiązywać do stylu danego miejsca, ale mogą też być z nim zupełnie niezwiązane – dopasujemy tutaj tematykę zarówno do miejsca jak i wymagań Waszej grupy.