Gry Miejskie - Hel

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez na Helu – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem spoglądając, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją firmę!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy gracz ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest integracja. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Hel – Gra Miejska

Gry miejskie na Helu w stylu City Exploring to dobry sposób na zintegrowanie Twoich pracowników. Oferta dostępna jest dla firm i organizacji szukających interaktywnego doświadczenia i jednocześnie podniesienia morali w zespole. Posiadamy 12 lat doświadczenia i ponad 700 gier zorganizowanych do tej pory i 100% zadowolonych klientów. Pomożemy Ci stworzyć scenariusz, który zainteresuje Twoich uczestników, a jednocześnie czegoś ich nauczy!

Imprezy firmowe – Hel

Praca w korporacji z czasem może stawać się nużąca – jak każda inna praca. Jeśli Twoi pracownicy domagają się świeżości i odstresowania, rozwiązaniem jest zarezerwowanie interaktywnego eventu od City Exploring! Nie tylko przywróci Ci to dobre morale w zespole, ale również sprawi, że pracownicy z różnych działów lepiej się poznają. Współpracujemy z organizacjami, aby zapewnić gry dostosowane do ich potrzeb i sytuacji. Mając 12 lat doświadczenia pod sobą, nie jesteśmy nowicjuszami w organizowaniu gier. 

Pytania i Odpowiedzi

Dlaczego warto zorganizować grę miejską dla zespołu pracowników?

Gry miejskie i gry terenowe to idealny pomysł na team building. Praca w mniejszych zespołach, wyjście ze strefy komfortu, nietypowe zadania i sytuacje, wciągająca fabuła i wspólnie przeżyte emocje – to wszystko zapewni gra miejska lub terenowa w wykonaniu Exploring Events. Wasz zespół jeszcze długo będzie wspominał przeżyte z nami przygody!

Czy można zorganizować grę w hotelu?

Oczywiście. Mieliśmy nieraz okazję organizować gry w wybranych hotelach – zarówno tych dużych jak hotel Gołębiewski w Karpaczu, jak i w obiektach historycznych jak hotel Dębowy w Bielawie, zamek Kliczków czy zamek Topacz. Działaliśmy także w ośrodkach nad zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach czy w Spale. Gry w hotelu mogą nawiązywać do stylu danego miejsca, ale mogą też być z nim zupełnie niezwiązane – dopasujemy tutaj tematykę zarówno do miejsca jak i wymagań Waszej grupy.

Czy w Waszych grach terenowych są nagrody?

Kwestie nagród w naszych grach miejskich i grach terenowych każdorazowo omawiamy z klientem. Zwykle zapewniamy nagrodę dla jednej najlepszej drużyny w wycenie gry. Wyróżnienia dla pozostałych uczestników zabawy lub pamiątkowe gadżety są kwestią indywidualnych ustaleń.