Gry Miejskie - Słupsk

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Słupsku – to nasza bajka.


Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Słupsk

Firmowe gry miejskie w Słupsku mają na celu podniesienie morali w Twoim zespole. Dla każdej firmy ważne jest, aby pracownicy dobrze się bawili i mieli ze sobą kontakt – im więcej interakcji, tym lepiej! Nasi koordynatorzy z City Exploring zadbają o wszystko, od jedzenia i napojów po oprawę eventu, abyś mógł się dobrze bawić bez stresu o cokolwiek.

Imprezy firmowe – Słupsk

Gry są dostosowywane indywidualnie do Twoich potrzeb, więc planowanie jest naprawdę łatwe. Mamy w zanadrzu wiele pomysłów i scenariuszów takich jak Śmierć w Dyskotece czy przygoda w PRL-u. Napisz do nas lub zadzwoń i ustalimy szczegóły Twojej imprezy!

Pytania i Odpowiedzi

Czy wasze usługi to dobry pomysł na integrację?

Nasze gry miejskie to doskonały sposób na integrację pracowników – niezależnie od branży. Wiemy jak ważny jest team-building w tych czasach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!

Czy można zorganizować grę w hotelu?

Oczywiście. Mieliśmy nieraz okazję organizować gry w wybranych hotelach – zarówno tych dużych jak hotel Gołębiewski w Karpaczu, jak i w obiektach historycznych jak hotel Dębowy w Bielawie, zamek Kliczków czy zamek Topacz. Działaliśmy także w ośrodkach nad zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach czy w Spale. Gry w hotelu mogą nawiązywać do stylu danego miejsca, ale mogą też być z nim zupełnie niezwiązane – dopasujemy tutaj tematykę zarówno do miejsca jak i wymagań Waszej grupy.

Czy organizujecie gry terenowe w trakcie pandemii COVID-19??

Tak przeprowadzamy gry w czasie pandemii z uwzględnieniem środów ostrożności. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Możemy również przeprowadzić w tym czasie grę online.