Gry Miejskie - Rumia

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Rumii – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Rumia – Gra miejska

Chcesz, aby Twoi pracownicy poczuli, że naprawdę ich znasz? Podsuń im kilka sprytnych, pomysłowych rozwiązań. Sprawdź nasze imprezy firmowe w Rumii. Gry miejskie organizowane przez City Exploring – to najlepszy sposób na integrację pracowników, dający im przedsmak tego, co mogą osiągnąć w czasie wolnym od pracy. Odkrywanie tajemnic miasta nie jest już tylko dla turystów! Scenariusz przygotowywany jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Imprezy firmowe – Rumia

Słyniemy z przygotowywania kreatywnych i interaktywnych imprez firmowych. Przygotuj swoich pracowników na sukces, integrując ich w zabawny sposób. Wymyślimy idealną mieszankę zajęć grupowych, aby upewnić się, że Twoi pracownicy są zaangażowani przez cały czas. Tworzenie ducha zespołu nigdy nie było łatwiejsze i bardziej angażujące!

Pytania i Odpowiedzi

Czy wasze usługi to dobry pomysł na integrację?

Nasze gry miejskie to doskonały sposób na integrację pracowników – niezależnie od branży. Wiemy jak ważny jest team-building w tych czasach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!

Dla ilu ludzi maksymalnie możecie zorganizować grę fabularną?

Organizujemy gry miejskie i terenowe dla grup od kilku do kilkuset osób, a w wyjątkowych przypadkach nawet dla jednej osoby. Wszystko zależy od pomysłu i budżetu. Mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkową grę miejską na urodziny dla jednej osoby, gdzie wkręcona osoba poszukiwała rzekomo porwanego męża, a także wielkie całodniowe gry terenowe w górach, w których brało udział nawet 600 osób.

Dlaczego warto zorganizować grę miejską dla swojego firmowego zespołu?

Gry miejskie i gry terenowe to idealny pomysł na integrację. Praca w mniejszych zespołach, wyjście ze strefy komfortu, nietypowe zadania i sytuacje, wciągająca fabuła i wspólnie przeżyte emocje – to wszystko zapewni gra miejska lub gra terenowa w wykonaniu Exploring Events. Zapraszamy do kontaktu!