Gry Miejskie - Chojnice

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Chojnicach – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? – City Exploring

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we
  • współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gry miejskie Chojnice

Każdy z nas lubi się dobrze bawić. Klienci są coraz częściej zainteresowani grami nowoczesnymi, które odbywają się w terenie i pozwalają poznawać historię danego miejsca. Poszukiwanie skarbów, zabytków, ukrytych ścieżek – to tylko niektóre możliwości, jakie oferują tego typu gry. Gra miejska w Chojnicach świetnie sprawdza się jako sposób spędzania wolnego czasu. Jest to rozrywka na pewno warta uwagi dlafirm, szkół, rodzin oraz turystów.

Imprezy firmowe w Chojnicach 

Imprezy integracyjne w Chojnicach stały się naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Coraz więcej osób docenia wyjątkowość oraz styl takich wydarzeń. Organizacja eventów w Chojnicach różni się ceną m.in. ze względów ilościowych–imprezę można przygotować dla 20, 50, 100 czy 200 osób. Koszty bywają bardzo różne, a opracowanie budżetu to sprawa indywidualna. Najważniejsze jest dopasowanie budżetu do tego, co chcemy osiągnąć. Ciekawe imprezy firmowe są na pewno ofertą, którą warto rozważyć będąc w Chojnicach. 

Pytania i Odpowiedzi

Czy organizujecie gry miejskie i terenowe dla dzieci lub rodzin?

Od 2012 roku Miasto Wrocław powierza nam realizację największej miejskiej imprezy dla dzieci – Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków. Co roku przygotowujemy na tę okazję nową grę miejską dotyczącą krasnoludków, w której udział bierze ponad 200 osób – rodzin z dziećmi. Zorganizowaliśmy także szereg gier o edukacji ekologicznej przy współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Mamy więc spore doświadczenie w tworzeniu gier dla dzieci.

Czy mogę zorganizować grę miejską np. w czasie pikniku firmowego?

Gra terenowa to bardzo elastyczny produkt. Kolejne punkty zadaniowe zajmują niewiele miejsca, a fakt, że zespoły grają w rozproszeniu sprawia, że gry doskonale się sprawdzają nie tylko na terenie miast czy dużych terenów, ale także w obiektach zamkniętych. Mamy doświadczenie w organizacji gier na terenie hoteli, w obrębie jednego parku czy placu piknikowego. Dopasujemy tu formułę przebiegu do miejsca i liczby uczestników takiej gry terenowej.

Na czym polega fabuła w grze miejskiej czy terenowej?

Większość naszych scenariuszy posiada fabułę kryminalną lub przygodową, która angażuje uczestników emocjonalnie. Gracze zdobywają ślady, przesłuchują świadków i wspólnie dochodzą rozwiązania głównej zagadki (np. znalezienia skarbu, odkrycia tajemnicy, znalezienia mordercy). U każdego aktora-animatora na trasie gry oczywiście macie Państwo zadanie team buildingowe do wykonania. Tworzymy gry fabularne – miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim przeżycie niezapomnianej przygody.