Gry Miejskie - Poznań

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Poznaniu – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej
  • we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gry miejskie – Poznań

Gry miejskie w Poznaniu są autorskim pomysłem, a każda ma specjalnie przygotowany scenariusz z rozbudowaną fabułą. Nasz zespół posiada kilkuletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez dla firm i nie tylko. Gra miejska w Poznaniu to bardzo dobry pomysł na zbudowanie więzi między uczestnikami oraz niezapomnianą integracyjną przygodę. Jeżeli chcesz zapewnić swoim pracownikom dobrą rozrywkę podczas imprezy firmowej będzie to najlepszy wybór.

Na czym polega gra miejska w Poznaniu?

Nasze gry stawiają przede wszystkim na integrację zespołu dzięki różnorodnym zadaniom. Organizacja eventów w Poznaniu opiera się na uniwersalnej fabule dostosowanej do konwencji oraz wymagań klienta. Zajmujemy się między innymi organizacją imprez dla pracowników firm a także innych grup. Dzięki naszym autorskim pomysłom uczestnicy rozwiązują razem problemy, uczą się myśleć poza schematem oraz działać efektywnie w zespole. Jedną z dostępnych wersji gry jest gra o legendach Poznania. Trasa obiega najpopularniejsze miejsca w Poznaniu jak Stary Rynek oraz Ostrów Tumski. Uczestnicy odkrywają miasto, poszukując koziołków na miejską ucztę zgodnie z legendą o ratuszowym zegarze.

Gry miejskie w Poznaniu- cele i korzyści

Imprezy firmowe w Poznaniu organizowane przez nasz zespół łączą w sobie rywalizację oraz współpracę co stanowi bardzo dobrą integrację pracowników. Wspólna praca drużynowa zwiększy poczucie wspólnotowości oraz motywacji. Organizacja imprez w Poznaniu może mieć różne cele. Poza integracją dodatkowo istnieje możliwość wprowadzenia elementów motywujących lub szkolących pracowników firmy w konkretnej dziedzinie.

Pytania i Odpowiedzi

Jakie zadania pojawiają się w grach miejskich?

Zadania team buildingowe wykonywane przez Państwa w trakcie gry zależą od scenariusza i stylistyki gry. Niemniej zawsze jest to mieszanka zadań zręcznościowych, logicznych czy wymagających interakcji – zawsze też nastawione są na współpracę i zabawę w zespole. Zadania zawsze staramy się dobrać odpowiednio do tematyki eventu, struktury i wieku grupy, oraz oczywiście danego scenariusza. To co jest fajne – w większości scenariuszy macie Państwo jakąś „zagadkę główną” do rozwiązania – oprócz więc team buildingu w trakcie zadań, dodatkowo integrujecie się pomiędzy zadaniami, wspólnie kombinując nad rozwiązaniem.

Dla ilu osób możecie zorganizować grę fabularną?

Organizujemy gry miejskie i terenowe dla grup od kilku do kilkuset osób, a w wyjątkowych przypadkach nawet dla jednej osoby. Wszystko zależy od pomysłu i budżetu. Mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkową grę miejską na urodziny dla jednej osoby, gdzie wkręcona osoba poszukiwała rzekomo porwanego męża, a także wielkie całodniowe gry terenowe w górach, w których brało udział nawet 600 osób.

Dlaczego warto zorganizować grę miejską z nami?

Zawsze dbamy o pełną oprawę naszych gier miejskich lub gier terenowych – zapewniamy sprawdzonych aktorów-animatorów, bazę własnych kostiumów, profesjonalną charakteryzację, specjalnie przygotowane graficznie materiały dla graczy czy elementy zadań. Wszystko po to by gry takie były jak film, w którym to uczestnicy zagrają główne role.