Gry Miejskie - Gniezno

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Gnieźnie – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z okolicznościami, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem zerkając, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście niesamowitych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając mnóstwo eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy gracz ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest integracja. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska – Gniezno 

Te ekscytujące zajęcia team building to najlepszy sposób na integrację pracowników. Zapewnij sobie i swoim współpracownikom niezapomniane wrażenia podczas gry miejskiej w Gnieźnie, którą poprowadzą nasi eksperci-przewodnicy. Podzielą się oni swoją wiedzą na temat miasta i stworzą dla każdego z Was wyjątkową historię, w której sami weźmiecie udział! Gry są dostępne przez cały rok, więc możesz z nich korzystać kiedy tylko chcesz – czy to latem czy nawet z okazji świąt Bożego Narodzenia. 

Imprezy firmowe – Gniezno

Wyciągnij więcej ze swojej przerwy na lunch! Gry miejskie w Gnieźnie to świetny sposób na budowanie zespołu i kultury firmy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeśli chcesz, nie musisz nawet wychodzić z biura – my zajmiemy się wszystkim na miejscu. Spersonalizujemy to wydarzenie tak, aby było idealne właśnie dla Ciebie, od ubrań po rekwizyty, które pasują do wybranego przez nas motywu przewodniego. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie dało nam wszystkie potrzebne umiejętności, dlatego możesz nam powierzyć to arcytrudne zadanie, jakim jest skuteczna integracja zespołu.  

Pytania i Odpowiedzi

Ile osób może wziąć udział w grze? Czy jest limit uczestników?

W grze zwykle bierze udział od kilku do kilkudziesięciu osób. Mieliśmy jednak okazję organizować gry na zlecenie wybranych miast czy instytucji publicznych, w których brało udział po 200-300 osób, a także zlecenia firmowe nawet dla 600 osób. Wszystko zależy od dobrego zaplanowania i pomysłu na grę. W tej kwestii możecie nam zaufać – mamy wiele lat doświadczenia i na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązania logistyczne.

Ile standardowo trwa gra miejska?

Gry miejskie w naszym wykonaniu trwają zwykle minimum 2 godziny i obejmują co najmniej kilka punktów zadaniowych, którymi opiekują się aktorzy wcielający się w postacie ze świata fabuły gry. Gry fabularne mogą trwać kilka godzin, cały dzień, a nawet kilka dni. Wszystko zależy od waszych oczekiwań, ale też rozmiaru grupy, pomysłów czy budżetu.

Co to jest gra miejska?

Gra miejska to unikatowe połączenie gry komputerowej, wyścigu, quizu, happeningu czy podchodów. Najważniejszą cechą takiej gry jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako planszy do gry. Wasza grupa to pionki, które poruszają się po tej planszy, wykonując różnorodne zadania połączone jedną wspólną historią – fabułą gry. Gra miejska czy gra terenowa to przede wszystkim doskonały pomysł na integrację pracowników. To także sposób na doświadczenie miasta w zupełnie inny sposób. Gry miejskie i terenowe to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy na rynek jako jedni z pierwszych w Polsce ponad dekadę temu i z których realizacji słyniemy. Gry, które proponujemy to przygodowe scenariusze z rozbudowaną fabułą, których celem jest wspólna zabawa, rywalizacja między drużynami i przeżycie niezapomnianej przygody.