Gry Miejskie - Ostrów Wielkopolski

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Ostrowie Wielkopolskim – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra Miejska – Ostrów Wielkopolski

Wszyscy wiemy jak ważne i wartościowe jest spędzanie wolnego czasu. Czemu zatem nie zapewnić najlepszej możliwej rozrywki pracownikom Twojej firmy?  Na to pytanie odpowiedzią są imprezy firmowe, ale tylko sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy. Zapraszam do współpracy z nami w organizacji gier miejskich w Ostrowie Wielkopolskim, które są naszym sprawdzonym przepisem na udaną integrację firmową.

Imprezy firmowe – Ostrów Wielkopolski

Zajęcia te nie tylko kosztują mniej niż tradycyjne wyjścia, ale są również o wiele bardziej produktywne! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz gier, które skupiają się na pracy zespołowej, czy po prostu chcesz, aby Twoi pracownicy dobrze się bawili, nie ma rzeczy, której nie moglibyśmy zorganizować. Zapoznaj się z naszymi scenariuszami fabularnych gier miejskich i terenowych i napisz do nas, a znajdziemy odpowiedź na

Pytania i Odpowiedzi

Czym jest fabuła w grze miejskiej?

Większość naszych scenariuszy posiada fabułę kryminalną albo standardowo – przygodową, która angażuje uczestników emocjonalnie i wspomaga integrację. Gracze zdobywają ślady, przesłuchują świadków i wspólnie dochodzą rozwiązania głównej zagadki (np. znalezienia skarbu, odkrycia tajemnicy, znalezienia winnego zbrodni). U każdego aktora-animatora na trasie gry oczywiście macie Państwo zadanie integrujące do wykonania. Każda organizowana przez nas gra to przede wszytskim przygoda i integracja.

Czy organizujecie gry miejskie dla szkół i przedszkoli?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do grup firmowych, zorganizowanych grup turystycznych oraz instytucji publicznych zainteresowanych zorganizowaniem gry miejskiej czy terenowej na wybrany temat. Zwykle nie obsługujemy gier szkolnych z racji na specyfikę naszego produktu.

Czy mogę zorganizować grę miejską np. w czasie pikniku firmowego?

Gra terenowa to bardzo elastyczny produkt. Kolejne punkty zadaniowe zajmują niewiele miejsca, a fakt, że zespoły grają w rozproszeniu sprawia, że gry doskonale się sprawdzają nie tylko na terenie miast czy dużych terenów, ale także w obiektach zamkniętych. Mamy doświadczenie w organizacji gier na terenie hoteli, w obrębie jednego parku czy placu piknikowego. Dopasujemy tu formułę przebiegu do miejsca i liczby uczestników takiej gry terenowej.