Gry Miejskie - Lublin - sekrety, zagadki i dźwięki miasta na wyciągnięcie ręki!

Zainspirowani niebanalną historią i zabytkami Lublina oraz kultowymi motywami filmowymi, literackimi, czy pop kulturowymi, przygotowujemy oryginalne scenariusze fabularnych gier terenowych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Działamy w oparciu o sprawdzone, wieloletnie metody we współpracy z profesjonalnymi aktorami i animatorami, a przestrzenie Lublina nie kryją przed nami tajemnic - dzięki temu mamy pewność, że znajdziesz u nas dawkę rozrywki i relaksu, jakiej szukasz, niezależnie od okoliczności!

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Wielokulturowy Lublin – gra terenowa – czego możesz się po Nas spodziewać?

Jako organizatorzy gry miejskiej dbamy o każdy aspekt realizowanych przez nas rozgrywek i jesteśmy w stanie dopasować jej kształt i przebieg do Waszych osobistych potrzeb i sugestii, a ponieważ nie brakuje nam pomysłów, miejscem rozpoczęcia gry może być każda, dowolnie wybrana przez Was lokacja w przestrzeni miasta czy poza nim. Nasza gra miejska przeprowadzi Was przez wybrany scenariusz i odkryje przed Wami tajemnice dawnych zbrodni, autorskich zagadek i zapomnianych miejsc Lublina.

  • Masz ochotę na udział w dźwiękowej grze miejskiej wraz z współpracownikami?
  • Zastanawiasz się, co to znaczy podążać śladami praw miejskich i naprawdę doświadczyć jego historii?
  • Szukasz pomysłu na uwypuklenie najważniejszych cech Twojej firmy, a może chcesz naświetlić jakieś wydarzenie w historii Twojej firmy?

Współpraca z nami to nie kolejna gra miejska z banalną fabułą – uczestników gry czeka moc atrakcji i niezapomnianych doświadczeń! Niezależnie od tego, czy interesuje Was zimowa gra miejska czy letnia rozgrywka w ramach integracji firmowego zespołu, jesteśmy pewni, że spełnimy Wasze oczekiwania. Głównym założeniem i zarazem celem gry miejskiej jest dobra zabawa!

Odkrywamy Lublin gra terenowa – co z tym herbem Lublina?

Sektor turystyczny Lublina działa i rozwija się prężnie od wielu lat – dzięki bogatej historii miasta i niekończącej się liczbie pomysłów naszego zespołu nie brakuje w nim również miejsca na oryginalną zabawę! W trakcie gry miejskiej uczestnicy podążając tropem fabularnych postaci, ukrytych wskazówek, a nawet dźwięków miasta będą zagłębiać się w  scenariuszu gry, szukając rozwiązania kolejnych angażujących zadań – pomoże im w tym pakiet startowy gry miejskiej, profesjonalny koordynator oraz aktorzy i animatorzy na trasie gry. 

Wielokulturowy Lublin miastem inspiracji turystycznej – kreatywne zwiedzanie starego miasta i nie tylko!

Gra miejska pozwala na znacznie więcej niż tylko zwiedzanie Lublina – zwiedzając miasto uczestnicy gry miejskiej mogą zapoznać się z historią Lublina, zagłębić się w treść kryminalnych zagadek, a nawet sprawdzić, jak to jest zostać superbohaterem! Z oferty naszej gry miejskiej skorzystać mogą przede zapraszamy firmy, ale także instytucje publiczne, organizacje pozarządowe czy stowarzyszenia. Centrum Lublina ma do zaoferowania znacznie więcej niż myślisz – skontaktuj się z nami i sprawdź, ile możemy Ci pokazać!