google maps embedded

Gry Miejskie - Kazimierz Dolny

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Kazimierzu Dolnym – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z okolicznościami, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem spoglądając, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście niesamowitych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest integracja połączona z zabawą. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Kazimierz Dolny – Gra Miejska

Gry od City Exploring to idealny sposób na wyluzowanie się po godzinach pracy. Rozumiemy, że praca jest ważna, ale to nie znaczy, że nie można czasami wyluzować. Z ponad 700 zorganizowanymi eventami i 12-letnim doświadczeniem możemy zapewnić Wam dobrą zabawę! Nasz doskonale wyszkolony personel zadba o to, aby wszyscy byli zaangażowani i dobrze się bawili przez cały czas – nawet szefowie, którzy zdobyli się na odwagę i wymknęli się z biura na godzinę lub dwie!

Imprezy firmowe – Kazimierz Dolny

Imprezy firmowe w Kazimierzu Dolnym są urokliwe szczególnie ze względu na atrakcyjne krajobrazy. To miasto ze względu na swoją historię zdecydowanie nadaje się na organizowanie gier miejskich I innych imprez firmowych. My jesteśmy w tym mistrzami – od 2010 roku zorganizowaliśmy w Kazimierzu Dolnym niejedną wyjątkową integrację. Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy do kontaktu!

Pytania i Odpowiedzi

Czy gra miejska lub terenowa to dobry pomysł na integrację?

Gry miejskie i terenowe to doskonały sposób na integrację zespołu. Uczestnicy dzięki wciągającej fabule i interakcji z aktorami angażują się emocjonalnie – integrują się nie tylko w trakcie wykonywania zadań ale także „pomiędzy” rozwiązując po drodze zagadkę postawioną na początku gry.

Ile osób może wziąć udział w grze? Czy jest limit uczestników?

W grze zwykle bierze udział od kilku do kilkudziesięciu osób. Mieliśmy jednak okazję organizować gry na zlecenie wybranych miast czy instytucji publicznych, w których brało udział po 200-300 osób, a także zlecenia firmowe nawet dla 600 osób. Wszystko zależy od dobrego zaplanowania i pomysłu na grę. W tej kwestii możecie nam zaufać – mamy wiele lat doświadczenia i na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązania logistyczne.

Dlaczego warto zorganizować grę miejską dla zespołu pracowników?

Gry miejskie i gry terenowe to idealny pomysł na team building. Praca w mniejszych zespołach, wyjście ze strefy komfortu, nietypowe zadania i sytuacje, wciągająca fabuła i wspólnie przeżyte emocje – to wszystko zapewni gra miejska lub terenowa w wykonaniu Exploring Events. Wasz zespół jeszcze długo będzie wspominał przeżyte z nami przygody!