Gry Miejskie - Kalisz

Odpoczynek jest drugą stroną pracy. Kto się napracuje, ten zdecydowanie potrafi docenić chwile relaksu. Kto natomiast dobrze odpocznie, ten później bierze się do pracy z większym zapałem. Staramy się, aby organizacja imprez w Kaliszu była odzwierciedleniem tej zasady – niech ten relaks ma dla Was sens!

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

 • wykonywać zadania;
 • rozwiązywać zagadki;
 • pokonywać przeszkody;
 • myśleć poza schematem;
 • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Kalisz) – co oferujemy

Uczestników naszych imprez zabieramy na wyprawę do świata wyobraźni. Na chwilę tworzymy w przestrzeni miasta świat równoległy, w którym umysły uczestników naszych zabaw uwolnią się od wszystkiego, co kojarzy się z nudą dnia powszedniego. Organizować imprezy integracyjne w Kaliszu pomagają nam:

 • fantastyczne scenariusze, które piszemy sami;
 • zawodowi i utalentowani aktorzy;
 • jaskrawe i bardzo klimatyczne dekoracje, stroje, akcesoria.

To wszystko sprawia, że z CityExploring organizacja eventów w Kaliszu zyskuje zupełnie nowy wymiar. Nasze starania doceniły już setki klientów. W przeciągu kilkunastu lat pomogliśmy im dobrze się bawić w Polsce i za granicą.

Swoją magię jesteśmy w stanie przenieść gdziekolwiek – i do biura, i do restauracji, i do klubu, i na ulicę. I własnie uliczny format polecamy najbardziej. Gra miejska w Kaliszu będzie niezapomnianą imprezą dla Twojej firmy.

Jak wygląda gra miejska (Kalisz)

Gra miejska w Kaliszu z CityExploring to nie zwykłe podchody czy spacer po mieście. Stary Rynek może okazać się miejscem zamieszkania Kota z Cheshire oraz innych postaci z Krainy Czarów, a Wy spróbujecie znaleźć i uwolnić Białą Królową, uwięzioną przez jej wredną przeciwniczkę w czerwieni.

Albo zwiedzacie niemal całe miasto w poszukiwaniu poszlak, które pomogą rozwiązać zagadkę morderstwa sprzed lat. A może zagadka ta zaistniała w świecie istot z animacji Disneya? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Nieważne, jaką fabułę wybierzecie – bajeczną czy prawdopodobną, współczesną czy historyczną. My zagwarantujemy, że będzie przepełniona duchem przygody. W przypadku zainteresowania potrafimy również stworzyć grę od zera – na indywidualne zamówienie.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Kaliszu

Oprócz bezpośrednio odczuwalnej wartości, czyli dobrej zabawy, takie imprezy mają głębsze znaczenie dla funkcjonowania zespołu:

 • nawiązują lub wzmacniają towarzyskie relacje między współpracownikami;
 • uczą myśleć kreatywnie;
 • pokazują zalety bycia drużyną i wspólnego kombinowania nad pomysłami;
 • łatwo dają się wzbogacić o elementy szkoleniowe.

Wypróbuj CityExploring – zrób swojemu zespołowi prezent, którego długo nie zapomni!

Pytania i Odpowiedzi

Jak długo trwa gra miejska?

Gry miejskie w naszym wykonaniu trwają najczęściej minimum 2 godziny i obejmują co najmniej kilka punktów zadaniowych, którymi opiekują się aktorzy wcielający się w postacie ze świata fabuły gry. Gry fabularne mogą trwać nawet kilka godzin, cały dzień, a nawet kilka dni. Wszystko zależy od waszych oczekiwań, ale też rozmiaru grupy, pomysłów czy budżetu.

Jak dużo czasu potrzebujecie na zorganizowanie gry miejskiej lub terenowej?

Zwykle organizacja gry miejskiej czy terenowej wg. gotowego scenariusza powinna zostać potwierdzona 2-3 tygodnie przed planowaną realizacją. W wyjątkowych sytuacjach potrzebujemy więcej czasu – zwykle w przypadku nowego, stworzonego na zamówienie scenariusza czy zaawansowanej gry, w której udział bierze wiele osób.

Czy organizujecie także inne eventy fabularne?

Organizowaliśmy fabularne eventy w formie premier filmowych – m.in. nominowanego do Oscara filmu animowanego „Twój Vincent” czy „Star Wars: Przebudzenie Mocy”, nietypowe akcje promocyjne jak „WrocLove Hybrid” dla trzech wrocławskich salonów Toyoty, uliczną kampanię promującą głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym m. st. Warszawy czy też największy w Polsce escape room we wrocławskiej Hali Stulecia, gdzie grupa śmiałków ratowała z opresji pisarza Marka Krajewskiego. Na zlecenie klienta przygotujemy dowolny event – dla nas liczy się pomysł oraz efektowne wykonanie.