Gry Miejskie - Jarocin

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Jarocinie – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z okolicznościami, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem zerkając, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście wspaniałych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając mnóstwo gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją firmę!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w drużynie. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Imprezy firmowe w Jarocinie

Coraz więcej przedsiębiorstw stawia sobie na cel organizację imprez firmowych. Imprezy integracyjne w Jarocinie sprawdzają się w tym przypadku znakomicie i są sposobem na poznanie Wielkopolski. Nocleg i impreza organizowane są w Jarocinie, a zwiedzanie Wielkopolski może być miłym dodatkiem. Chcesz poznać Jarocin? Zamów imprezę dla pracowników w tym mieście. Jarocin to miasto, które kocha imprezy – to właśnie tutaj swego czasu organizowany był Festiwal Woodstock.

Gra miejska – Jarocin

Coraz więcej osób wybiera gry miejskie w Jarocinie i chce bawić się podczas nich jak najlepiej. Cała rodzina może wziąć udział w takiej zabawie, spędzając miło kilka weekendowych godzin. Organizacja eventów w Jarocinie jest domeną CityExploring, firmy która pracuje i dba o to, by inni bawili się dobrze podczas koncertów, pikników czy festynów. Takie spędzanie wolnego czasu jest coraz bardziej popularne – w typowym tygodniu pracy ludzie nie mają czasu na rozrywkę, dlatego dobrze, gdy pracodawca zadba o to od czasu do czasu. Wielu pracowników docenia starania firmy i na pewno z większą ochotę będzie realizować powierzone obowiązki. Dzięki firmom eventowym zorganizowanie imprezy o dowolnej tematyce jest w 100% możliwe.

Pytania i Odpowiedzi

Na czym polega fabuła w grze miejskiej czy terenowej?

Większość naszych scenariuszy posiada fabułę kryminalną lub przygodową, która angażuje uczestników emocjonalnie. Gracze zdobywają ślady, przesłuchują świadków i wspólnie dochodzą rozwiązania głównej zagadki (np. znalezienia skarbu, odkrycia tajemnicy, znalezienia mordercy). U każdego aktora-animatora na trasie gry oczywiście macie Państwo zadanie team buildingowe do wykonania. Tworzymy gry fabularne – miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim przeżycie niezapomnianej przygody.

Co to jest gra miejska?

Gra miejska to unikatowe połączenie gry komputerowej, wyścigu, quizu, happeningu czy podchodów. Najważniejszą cechą takiej gry jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako planszy do gry. Wasza grupa to pionki, które poruszają się po tej planszy, wykonując różnorodne zadania połączone jedną wspólną historią – fabułą gry. Gra miejska czy gra terenowa to przede wszystkim doskonały pomysł na integrację pracowników. To także sposób na doświadczenie miasta w zupełnie inny sposób. Gry miejskie i terenowe to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy na rynek jako jedni z pierwszych w Polsce ponad dekadę temu i z których realizacji słyniemy. Gry, które proponujemy to przygodowe scenariusze z rozbudowaną fabułą, których celem jest wspólna zabawa, rywalizacja między drużynami i przeżycie niezapomnianej przygody.

Czy można zorganizować grę miejską za granicą?

Tak – zorganizujemy grę fabularną na dowolnym terenie zarówno w kraju, jak i za granicą! Gra miejska to przygoda w przestrzeni miejskiej wykorzystująca atuty danego miejsca – atrakcje, zabytki, historię. Dlatego jeśli planujecie incentive dla swoich pracowników za granicę, gra będzie doskonałym pomysłem na poznanie miasta i niezapomnianą integrację! Eksplorowanie i wychodzenie poza utarte ścieżki to nasza pasja. Znamy dobrze klimat i przestrzeń takich miast jak Praga, Berlin, Londyn, Paryż, Budapeszt, Rzym.