Gry Miejskie - Biała Podlaska

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Białej Podlasce – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej
  • we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Biała Podlaska – Gra Miejska

Do wszystkich projektantów, informatyków, specjalistów HR i marketingowców – szukacie pomysłu, który zainspiruje Waszą firmę? No to właśnie nadszedł! Przygotowujemy ekscytujące eventy ze szczegółowo i misternie utkaną fabułą. Dzięki licznym grom i łamigłówkom możesz lepiej poznać siebie i swoich kolegów lub pracowników w tym kreatywnym środowisku. Podejmij wyzwanie sam lub w grupie – o wiele przyjemniej jest robić coś ciekawego z innymi. Baw się dobrze odkrywając Białą Podlaską grając w Gry Miejskie!

Najważniejsze powody, dla których warto wziąć udział w takich eventach:

– Rozwój osobisty,

– Tworzenie więzi w firmie,

– Poprawa umiejętność współpracy.

Biała Podlaska – Imprezy Firmowe

Imprezy firmowe to idealny sposób na odreagowanie nudy! Zorganizuj event firmowy podczas całodniowych spotkań biznesowych w centrum miasta, albo zrób wyzwanie team-buildingowe z naszymi łamigłówkami i zadaniami. Są to interaktywne wydarzenia, które przynoszą rezultaty, gwarantując jednocześnie dobre towarzystwo. Innowacyjny design i wciągająca fabuła to świeże rozwiązanie dla firm, które chcą zintegrować pracowników i pokazać klientom swoją kreatywność w nowy sposób.

Pytania i Odpowiedzi

Jakie zadania pojawiają się w grach miejskich?

Zadania team buildingowe wykonywane przez Państwa w trakcie gry zależą od scenariusza i stylistyki gry. Niemniej zawsze jest to mieszanka zadań zręcznościowych, logicznych czy wymagających interakcji – zawsze też nastawione są na współpracę i zabawę w zespole. Zadania zawsze staramy się dobrać odpowiednio do tematyki eventu, struktury i wieku grupy, oraz oczywiście danego scenariusza. To co jest fajne – w większości scenariuszy macie Państwo jakąś “zagadkę główną” do rozwiązania – oprócz więc team buildingu w trakcie zadań, dodatkowo integrujecie się pomiędzy zadaniami, wspólnie kombinując nad rozwiązaniem.

Czy organizujecie gry miejskie poza miastami?

Jak najbardziej! Uniwersalna formuła naszych gier pozwala na ich organizację w dowolnym miejscu w terenie. Takie gry terenowe możemy rozegrać w lesie, nad jeziorem czy w obrębie i na terenie wybranego hotelu, zamku czy pałacu. Graliśmy także w górach, nad mazurskimi jeziorami (także na wodzie!) czy na poligonie wojskowym. Zorganizujemy grę w dowolnie wybranym miejscu.

Czy każda gra miejska lub terenowa działa w ten sam sposób?

Nasze gry miejskie i terenowe organizujemy w oparciu o wybrany teren, liczbę osób a często konkretne wymagania klienta, dlatego można powiedzieć, że właściwie każda gra jest inna. Mamy pewien model gry miejskiej lub terenowej, według którego standardowo organizujemy nasze gry z udziałem aktorów. Możemy także stworzyć grę w oparciu o urządzenia mobilne, grę w formie wyścigu przypominającego znany format telewizyjny czy grę bezobsługową, w której każdy bierze udział kiedy sam chce.