Gry Miejskie - Zielona Góra

Masz ochotę w niebanalny sposób poznać historyczne wydarzenia i legendy miejskie, związane z Zieloną Górą? A może jako przedsiębiorcy zależy Ci na aktywnej integracji zespołu pracowników? Zerknij na naszą ofertę różnych gier miejskich i zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem zerkając, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście niesamowitych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając mnóstwo eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Twoją osobę!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest integracja połączona z zabawą. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra plenerowa Zielona Góra – nieograniczona moc możliwości

Założeniem gier miejskich jest nie tylko podążanie wzdłuż urokliwych ulic miasta – poznawane w drodze ciekawe miejsca oraz obecne wszędzie charakterystyczne, kolorowe kamienice to tylko część atrakcji. Celem gry, niezależnie od wyboru rozgrywki, jest przede wszystkim świetna zabawa połączona z edukacją!

Nasza firma organizuje gry miejskie od lat – działamy nie tylko na terenie Polski, ale i całej Europy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu nie obawiamy się żadnych wyzwań i pozostajemy w pełni otwarci na sugestie dot. przebiegu rozgrywki naszych przyszłych uczestników. Chciałbyś dodać do scenariusza ciekawe nagrody dla graczy celem wspomnienia o partnerach wydarzenia? Słyszałeś o dniu, w których na ulicach miasta rozegrała się niegdyś walka z milicjantami, w której wzięło udział prawie 4,8 tysiąca osób? Może wraz z przyjaciółmi chciałbyś doświadczyć historii na własnej skórze? A może szukasz edukacyjnej atrakcji dla młodzieży szkoły ponadpodstawowej czy kluczowych klientów? Opowiedz nam o tym i razem stwórzmy niezapomnianą historię!

Nasza fabularna gra przeprowadzi Was przez oryginalny scenariusz pełen zagadek – akcja gry nawiązując do motywów zarówno znanych jak i zapomnianych, wstrząsających legend i autorskich pomysłów, pozwoli Wam lepiej poznać wszystkich uczestników i przeżyć wyjątkowy wspólny czas. 

Fabularna gra w środku miasta – dla młodszych i starszych!

Na terenie Zielonej Góry znajduje się wiele atrakcji, jednak jeśli wraz z bliskimi masz ochotę na odrobinę niekonwencjonalnej zabawy, angażująca rozgrywka w terenie połączona ze zwiedzaniem w towarzystwie profesjonalnych aktorów i animatorów może być dla Ciebie najlepszą z nich!

Nasza gra plenerowa to nie tylko podążanie szlakiem miejsc związanych z miastem – to znacznie więcej! Biorąc udział w rozgrywkach będziecie mogli poznać historie oparte na prawdziwych wydarzeniach i stawić wspólnie czoła rozmaitym zagadkom w terenie. Jesteśmy pewni, że ta przygoda zostanie z Wami znacznie dłużej niż tylko na czas weekendu!

Jako organizatorzy chcemy umożliwić dostęp do oryginalnej rozrywki wszystkim nią zainteresowanym. Z tego powodu w City Exploring gry skierowane są do wszystkich grup wiekowych – tworzymy scenariusze gier, w których mogą wziąć udział przede wszystkim dorośli, ale też uczniowie i dzieci – dlatego nie boimy się ofert dla całych rodzin Waszych pracowników czy gości specjalnych. Czy istnieje lepszy sposób na poznanie kawałka historii miasta niż zdobywanie wiedzy pośród mnóstwa kolorowych kamienic, charakterystycznych aktorów i niebanalnych zagadek?

Nieograniczona moc możliwości – fabularne gry miejskie na każdą okazję!

W CityExploring tworzymy gry miejskie niemal na zamówienie. Organizując grę terenową kierujemy się przede wszystkim potrzebami naszych Klientów, dlatego niezależnie od tego, czy zależy Ci na integracji firmowego zespołu w otoczeniu urokliwych uliczek, czy masz ochotę na aktywną formę spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych, zrealizujemy dla Ciebie dokładnie taki scenariusz gry, jakiego potrzebujesz!

Zastanawiasz się, ile czasu trwa gra miejska, którą wybrałeś? A może chcesz poznać historię wydarzeń zupełnie innego regionu? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!