Gry Miejskie - Zgierz

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Zgierzu – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej
  • we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Zgierz

Organizacja imprezy to ciężka praca. Trzeba ją zaplanować, rozesłać zaproszenia, przygotować dekoracje, skoordynować catering – zrobimy to wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie.

Imprezy firmowe – Zgierz

City Exploring oferuje imprezy integracyjne z grami dostosowanymi do potrzeb swoich klientów – nie ma już nudnych wykładów i niezrozumiałych prezentacji na temat wartości firmy. Wiele naszych imprez odbywa się na świeżym powietrzu, na łonie natury. Dynamika w miejscu pracy zmienia się, gdy ludzie zaczynają rywalizować podczas zajęć integracyjnych na świeżym powietrzu – śmiemy twierdzić, że to coś więcej.

Pytania i Odpowiedzi

Czy gra miejska być używana jako promocja firmy lub marki?

Gry miejskie i terenowe to doskonały pomysł na marketing produktu. Od zerwa stworzymy grę, która pomoże wypromować dany produkt. Mamy w swoim portfolio organizację gry z okazji otwarcia salonów samochodowych, promocji budżetu partycypacyjnego, premier filmów i seriali czy produktów naszych klientów np. samochodów z napędem hybrydowym. Z racji swej elastycznej formuły, gry fabularne są doskonałym pomysłem.

Czy organizujecie gry terenowe w trakcie pandemii COVID-19??

Tak przeprowadzamy gry w czasie pandemii z uwzględnieniem środów ostrożności. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Możemy również przeprowadzić w tym czasie grę online.

Czy wasze usługi to dobry pomysł na integrację?

Nasze gry miejskie to doskonały sposób na integrację pracowników – niezależnie od branży. Wiemy jak ważny jest team-building w tych czasach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!