Gra Miejska - Łódź

„Chleba i igrzysk!” – rzymskie hasło sprzed wieków nie przestaje być aktualne do dziś w całej Europie. Skoro to czytasz, to znaczy, że o „chleb” dla swoich pracowników już zadbałeś, ale teraz potrzebujecie czegoś więcej, by dalej zawojowywać świat jako skuteczny zespół!

Organizacja imprez w Łodzi z CityExploring odkryje dla Was na nowo świat rozrywki, odsłaniając jej niespodziewany sens. Bo zabawa z nami to proces twórczy, w którym uwalniają się nowe pokłady kreatywności, a komunikacja wskakuje na wyższy poziom.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

 • wykonywać zadania;
 • rozwiązywać problemy;
 • pokonywać bariery;
 • myśleć poza schematem;
 • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Łódź) – co oferujemy

Liczby nie kłamią. Mamy za sobą prawie 900 eventów, dla 220 klientów i pochwalić się możemy totalnym zadowoleniem wszystkich klientów.

Przy podejściu łączącym pasję z profesjonalizmem robimy naprawdę niezwykłe imprezy integracyjne w Łodzi. Bez względu na lokalizację, tematykę i czas trwania Waszej imprezy firmowej potrafimy wycisnąć z tego wszystko co się da. A na wszelki wypadek podpowiadamy, że naj-naj-najlepszym z naszego punktu widzenia rozwiązaniem będzie gra miejska w Łodzi, posiada bowiem ogromny potencjał team buildingowy.

Organizacja eventów w Łodzi nie jest dla nas zadaniem nowym, już nie raz odkrywaliśmy uroki tego miasta, nawet przed jego mieszkańcami! Uwielbiamy Łódź i do zabawy w niej przygotowujemy się po królewsku:

 • z niesamowicie wciągającymi scenariuszami naszego autorstwa,
 • z prawdziwymi zawodowymi aktorami,
 • z fascynującymi dekoracjami własnego wyrobu.
 • współpracując z lokalnymi przewodnikami czy miejscami, by nadać lokalny klimat całej zabawie

Jak wygląda gra miejska (Łódź)

Możemy przenieść się w czasie i znaleźć się w końcu wieku XIX czy w połowie XX, spotkać przy Muzeum Kinematografii Charliego Chaplina, a przy Księżym Młynie Moryca z „Ziemi Obiecanej”. Możemy szukać mordercy znanego fabrykanta albo odkrywać historię włókienniczego miasta oczami jego ówczesnych mieszkańców. 

Nieważne, czy wybierzemy klimat historyczny, przygodowy, filmowy czy jakikolwiek inny, gwarantujemy wysoce interesujące i angażujące zadania i super atmosferę. Przeżycie jednej takiej gry to doświadczenie, które zapadnie Waszej grupie w pamięć na długo.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Łodzi

Zrobimy wszystko, żeby każdego uczestnika naprawdę wciągnąć w tę przygodę. A kiedy już Was „złapiemy”, to gwarantujemy unikatowe doświadczenia:

 • wyjście ze strefy komfortu;
 • radzenie sobie z niestandardowymi zadaniami;
 • wspólne kombinowanie i szukanie rozwiązania dla różnych, czasem abstrakcyjnych problemów;
 • bycie częścią drużyny, wspólne przeżycia i emocje, które zadziałają na korzyść każdego uczestnika.

W czasie gry przyjrzyj się swoim kolegom: być może w nieobowiązującej atmosferze odkryjesz w nich nieznane dotąd talenty, którym będziecie mogli dać się rozwijać w Waszej firmie. Gry miejskie w Łodzi z CityExploring są po to, aby każdy znalazł swoją najwłaściwszą rolę.

Pytania i Odpowiedzi

Czy gra miejska być używana jako promocja firmy lub marki?

Gry miejskie i terenowe to doskonały pomysł na marketing produktu. Od zerwa stworzymy grę, która pomoże wypromować dany produkt. Mamy w swoim portfolio organizację gry z okazji otwarcia salonów samochodowych, promocji budżetu partycypacyjnego, premier filmów i seriali czy produktów naszych klientów np. samochodów z napędem hybrydowym. Z racji swej elastycznej formuły, gry fabularne są doskonałym pomysłem.

Czy wasze usługi to dobry pomysł na integrację?

Nasze gry miejskie to doskonały sposób na integrację pracowników – niezależnie od branży. Wiemy jak ważny jest team-building w tych czasach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!

Ile czasu potrzebujecie na zorganizowanie gry miejskiej?

Zwykle organizacja gry miejskiej czy terenowej wg. gotowego scenariusza powinna zostać potwierdzona 2-3 tygodnie przed planowaną realizacją. W wyjątkowych sytuacjach potrzebujemy więcej czasu – zwykle w przypadku nowego, stworzonego na zamówienie scenariusza czy nieznanej nam lokalizacji.