Gry Miejskie - Warszawa

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Warszawie– to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej
  • we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska w Warszawie

Odkryj stolicę na nowo, podążając śladami legendarnych postaci jak Syrenka Warszawska czy Wars i Sawa. Dzięki takiej imprezie poznasz miasto i jego historię przy okazji świetnie się bawiąc. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie i organizacja imprez firmowych w Warszawie oraz ponad kilkudziesięciu innych miastach dają gwarancję jakości naszych usług. 

Jakość naszych usług zapewniają:

  • Zawodowi autorzy tworzący szczegółową fabułę każdej z gier;
  • Aktorzy wcielający się w kluczowe postaci;
  • Różnorodność gadżetów i rekwizytów używanych w rozgrywkach.

Organizacja eventów Warszawa-co oferujemy?

Gra miejska składa się z różnych zadań tworzących całą fabułę. Gracze poszukiwać będą zaginionego artefaktu lub rozwiązywać tajemniczą śmierć w zależności od wybranego scenariusza. Dzięki nam przeniesiesz się do innej epoki lub do świata bajek i fantazji. W jednej z naszych gier poszukiwać będziesz kawałków lustra, którym pokonasz bazyliszka, spotkasz Babę Jagę oraz poznasz historyczne postaci jak Król Zygmunt. Imprezy w Warszawie niezależnie od ich tematyki pozwalają poznać stolicę oraz jej historię w niecodzienny sposób. Jest to świetne rozwiązanie dla większych grup jak pracownicy firmy, turyści czy inne wycieczki. Uczestnicy uczą się również różnych przydatnych w grupie umiejętności.

Gry miejskie Warszawa- jakie są korzyści i cele?

Organizacja imprez (Warszawa i inne miasta) opiera się w dużej mierze na założeniach teambuildingowych. Mamy możliwość współpracy z profesjonalnymi coachami, którzy zadbają o jakość zadań, aby przekazać najważniejsze koncepcje twoim pracownikom. Jednym z największych plusów jest nauka w trakcie gry i rozwijanie niezbędnych umiejętności zamiast obowiązkowego szkolenia pracowniczego. Jednak nie oznacza to, że organizujemy gry miejskie tylko dla firm. Jeżeli szukasz urozmaicenia na imprezę urodzinową czy wieczór panieński/kawalerski sprostamy i takiemu zadaniu. Będzie to z pewnością niezapomniane doświadczenie dla jej uczestników.

Pytania i Odpowiedzi

 

 

Jakie zadania pojawiają się w grach miejskich?

Zadania team buildingowe wykonywane przez Państwa w trakcie gry zależą od scenariusza i stylistyki gry. Niemniej zawsze jest to mieszanka zadań zręcznościowych, logicznych czy wymagających interakcji – zawsze też nastawione są na współpracę i zabawę w zespole. Zadania zawsze staramy się dobrać odpowiednio do tematyki eventu, struktury i wieku grupy, oraz oczywiście danego scenariusza. To co jest fajne – w większości scenariuszy macie Państwo jakąś “zagadkę główną” do rozwiązania – oprócz więc team buildingu w trakcie zadań, dodatkowo integrujecie się pomiędzy zadaniami, wspólnie kombinując nad rozwiązaniem.

Dla ilu osób możecie zorganizować grę fabularną?

Organizujemy gry miejskie i terenowe dla grup od kilku do kilkuset osób, a w wyjątkowych przypadkach nawet dla jednej osoby. Wszystko zależy od pomysłu i budżetu. Mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkową grę miejską na urodziny dla jednej osoby, gdzie wkręcona osoba poszukiwała rzekomo porwanego męża, a także wielkie całodniowe gry terenowe w górach, w których brało udział nawet 600 osób.

Dlaczego warto zorganizować grę miejską z nami?

Zawsze dbamy o pełną oprawę naszych gier miejskich lub gier terenowych – zapewniamy sprawdzonych aktorów-animatorów, bazę własnych kostiumów, profesjonalną charakteryzację, specjalnie przygotowane graficznie materiały dla graczy czy elementy zadań. Wszystko po to by gry takie były jak film, w którym to uczestnicy zagrają główne role.