Gra Miejska - Szczecin

Szukasz niezapomnianych wrażeń na terenie miasta Szczecin? Dobrze trafiłeś! W City Exploring już od lat przeprowadzamy oryginalne scenariusze fabularnych gier i realizujemy wyjątkowe zabawy integracyjne, a tworząc gry miejskie w pierwszej kolejności stawiamy na zapewnienie uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Dzięki wieloletniej, sprawdzonej strategii mamy pewność, że znajdziecie u Nas doznania, jakich szukacie!

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Szczecińska gra miejska – co czeka uczestników gry?

Jako doświadczeni organizatorzy gier terenowych pragniemy Wam przedstawić gry miejskie, przygotowane z myślą o najlepszych doświadczeniach, jakie tylko można sobie wyobrazić, planując firmową imprezę. Do czasu ukończenia gry uczestnicy będą mierzyć się z rozmaitymi zadaniami i poznawać treść oryginalnej, stworzonej przez nasz zespół fabuły oraz wspólnie mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami. Wszystko to w otoczeniu urokliwych ulic miasta i pod opieką profesjonalnych aktorów i animatorów.

Każda z drużyn otrzymuje szczegółowe instrukcje gry oraz opiekuna, który prowadzi całą rozgrywkę i czuwa nad prawidłową realizacją. Grę wygra zespół, który przejdzie przez wszystkie elementy historii i znajdzie rozwiązanie zagadki.

Większość naszych gier odbywa się na danej trasie w obrębie miasta, ale organizujemy również ciekawe rozgrywki integracyjne online – bez wychodzenia z biura. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak to działa!

Kolejna gra miejska o banalnym scenariuszu? Nie u nas!

Każda nasza gra została stworzona w oparciu o oryginalne pomysły, inspirowane zarówno prawdziwymi wydarzeniami, jak i ponadczasowymi motywami kulturowymi. To jednak wcale nie oznacza, że zamykamy się na nowe projekty!

  • Interesuje Cię scenariusz gry miejskiej przygotowany na podstawie ulubionego wątku filmowego lub historii Twojej firmy?
  • Lubisz smaczne jedzenie i w ramach realizacji gry chciałbyś spróbować lokalnych przekąsek?
  • A może masz ochotę na poznanie okolicznych zabytków w kryminalnej grze miejskiej dotyczącej historii Szczecina?

Zrealizujemy dla Ciebie dowolny scenariusz gry – możesz wybierać spośród naszych przeprowadzonych już fabularnych gier na terenie Polski lub zaproponować własne sugestie rozgrywek, na bazie których stworzymy scenariusz specjalnie dla Twojej firmy! Nie boimy się wyzwań, a celem gry zawsze jest dla nas zadowolenie klienta!

Fabularna gra na terenie Szczecina – dla kogo przede wszystkim?

Nasze rozgrywki dedykujemy wszystkim miłośnikom dobrej zabawy – ilość dostępnych scenariuszy oraz możliwość personalizacji gry sprawia, że każdy znajdzie u Nas coś dla siebie. Współpracując z nami możecie wpłynąć na realizację gry przed jej rozpoczęciem – to oznacza, że miejsce gry, motyw przewodni i wybór danej trasy, a nawet szczegółowa instrukcja przebiegu gry mogą zależeć od Was!

Niezależnie jednak od wybranego scenariusza uczestników gry miejskiej w trakcie rozgrywki czeka seria aktywizujących i wciągających zadań i zagadek, przeżycie niezapomnianej przygody z interesującą fabułą w niebanalnych lokacjach oraz spotkanie z wyjątkowymi postaciami, w które wcielą się profesjonalni aktorzy. Szczecin ma do zaoferowania więcej niż Wam się wydaje!

W City Exploring tworzymy gry nie tylko na terenie miasta Szczecin – działamy na całym terenie Polski i Europy, a największa gra miejska stworzona przez naszą firmę obejmowała około 500 osób! Skontaktuj się z nami i zobacz sam!