Gry Miejskie - Skierniewice

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Skierniewicach – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Gra miejska – Skierniewice

Jeśli masz w planach imprezę firmową lub chcesz w niebanalny sposób zintegrować swoich pracowników, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – gry miejskie! 13 lat doświadczenia w połączeniu z ponad 700 zorganizowanymi eventami oraz wykwalifikowany zespół pozwalają nam zorganizować każdy rodzaj wydarzenia.

Imprezy firmowe – Skierniewice

City Exploring organizuje gry firmowe w Skierniewicach. Wszystkie imprezy są niepowtarzalne, oparte nabazie Twoich potrzeb. Wybierz scenariusz z naszej strony, który zainteresował Cię najbardziej lub zapytaj o indywidualne rozwiązanie. Nie musisz o nic się martwić – przygotujemy wszystko za Ciebie, jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami!

Pytania i Odpowiedzi

Jakie przykładowe zadania pojawiają się w grach miejskich?

Zadania integracyjne wykonywane przez Państwa w trakcie gry zależą od scenariusza i rodzaju gry. Niemniej zawsze jest to mieszanka zadań zręcznościowych, logicznych czy wymagających interakcji – zawsze też nastawione są na współpracę i fun w zespole. Zadania zawsze staramy się dobrać odpowiednio do tematyki eventu, struktury i wieku grupy, oraz oczywiście danego scenariusza. To co jest fajne – w większości scenariuszy macie Państwo jakąś “zagadkę główną” do rozwiązania – oprócz więc team buildingu w trakcie zadań, dodatkowo integrujecie się pomiędzy zadaniami.

Dlaczego warto zorganizować grę miejską dla swojego firmowego zespołu?

Gry miejskie i gry terenowe to idealny pomysł na integrację. Praca w mniejszych zespołach, wyjście ze strefy komfortu, nietypowe zadania i sytuacje, wciągająca fabuła i wspólnie przeżyte emocje – to wszystko zapewni gra miejska lub gra terenowa w wykonaniu Exploring Events. Zapraszamy do kontaktu!

Czy gra odbywa się w przypadku niepogody?

Tak. Gra odbywa się niezależnie od warunków atmosferycznych. Zwykle w przypadku opadów zapewniamy uczestnikom gry miejskiej czy terenowej pelerynki przeciwdeszczowe oraz planujemy trasę zabawy odpowiednio do warunków (np. w mieście korzystając z naturalnych zadaszeń lub gościnności zaprzyjaźnionych lokali czy instytucji). W skrajnych przypadkach działania siły wyższej umawiamy się z klientem na inny termin realizacji.