Gry Miejskie - Sieradz

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Sieradzu – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? – City Exploring

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Sieradz

Niech Twoja kolejna impreza firmowa będzie inna niż poprzednie! Po części gra planszowa, po części polowanie na poszukiwaczy przygód, a po części świetna zabawa – to właśnie charakteryzuje gry miejskie, które organizujemy. Dopracowujemy szczegóły i zapewniamy wsparcie niezbędne do zapewnienia każdemu graczowi niezapomnianych wrażeń. Z 13-letnim doświadczeniem w organizacji imprez – znamy wszystkie potrzeby naszych klientów!

Imprezy firmowe – Sieradz

Przygotuj się na epickie przygody fabularne w grach miejskich! Nasz najwyższej klasy zespół może zorganizować wyjście firmowe w dogodnym dla Ciebie terminie. Dołącz do nas na to interaktywne wydarzenie, które sprawi, że wcielisz się w detektywa, który rozwiązuje tajemniczą zagadkę morderstwa lub w poszukiwacza skarbów, który musi przeszukać zabytki Twojego miasta..

Pytania i Odpowiedzi

Czy organizujecie gry miejskie dla szkół i przedszkoli?

Otrzymujemy wiele pytań ze szkół i przedszkoli – jednak biorąc pod uwagę specyfikę naszego produktu – zwykle nie obsługujemy gier szkolnych.

Czy można zorganizować grę w hotelu lub innym pomieszczeniu?

Tak, jest to możliwe. Mieliśmy nieraz okazję organizować gry w wybranych hotelach – zarówno tych dużych jak hotel Gołębiewski w Karpaczu, jak i w obiektach historycznych jak hotel Dębowy w Bielawie, zamek Kliczków czy zamek Topacz. Działaliśmy także w ośrodkach nad zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach czy w Spale. Gry w hotelu mogą nawiązywać do stylu danego miejsca, ale mogą też być z nim zupełnie niezwiązane – dopasujemy tutaj tematykę zarówno do miejsca jak i wymagań Waszej grupy.

Czy wasze usługi to dobry pomysł na integrację?

Nasze gry miejskie to doskonały sposób na integrację pracowników – niezależnie od branży. Wiemy jak ważny jest team-building w tych czasach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!