Gry Miejskie - Siedlce

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Siedlcach – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska w Siedlcach

Na Gry miejskie w Siedlcach decyduje się coraz więcej osób. Klienci są zainteresowani historią miasta i przede wszystkim dobrą zabawą. Dobry scenariusz gry miejskiej to z pewnością podstawa udanej zabawy i integracji, dlatego zawsze dopracowujemy go do granic możliwości. Wysoka jakość przygotowania to coś, co wyróżnia naszą firmę.

Imprezy firmowe w Siedlcach o każdej porze roku

Imprezy integracyjne w Siedlcach można zorganizować o każdej porze roku. Coraz więcej osób docenia takie imprezy i chętnie bierze w nich udział. Pozwalają one poprawić morale w pracy, a także wpływają pozytywnie na team building.

Organizacja eventów w Siedlcach jest ciekawym i perspektywicznym sposobem spędzenia czasu. Klienci są zainteresowani organizowaniem imprez w Siedlcach, ponieważ jest to dla nich esencja dobrej zabawy. Dlatego wielu klientów decyduje się na organizację koncertów, pikników pracowniczych lub imprez firmowych – często w formie gry miejskiej czy terenowej. Poza tym ludzie często decydują się na organizację firmowego grilla – to bardzo nowatorski sposób na spędzenie wolnego czasu i okazja do integracji pomiędzy daną grupą osób. Wydarzenia zawsze przygotowujemy z dbałością o szczegóły z indywidualnym podejściem do każdej firmy. Siedlce to z pewnością piękne miasto, w którym warto organizować imprezy firmowe i gry miejskie.

Pytania i Odpowiedzi

Czy mogę zorganizować grę miejską np. w czasie pikniku firmowego?

Gra terenowa to bardzo elastyczny produkt. Kolejne punkty zadaniowe zajmują niewiele miejsca, a fakt, że zespoły grają w rozproszeniu sprawia, że gry doskonale się sprawdzają nie tylko na terenie miast czy dużych terenów, ale także w obiektach zamkniętych. Mamy doświadczenie w organizacji gier na terenie hoteli, w obrębie jednego parku czy placu piknikowego. Dopasujemy tu formułę przebiegu do miejsca i liczby uczestników takiej gry terenowej.

Czy gra miejska może służyć jako promocja marki lub produktu?

Gry miejskie i terenowe to doskonały pomysł na promocję wybranej marki lub produktu. Stworzymy od zera autorski scenariusz, który pomoże Wam wypromować dowolny produkt. organizowaliśmy już gry z okazji otwarcie salonów samochodowych, promocji budżetu partycypacyjnego, premier filmów i seriali czy produktów naszych klientów np. samochodów z napędem hybrydowym. Z racji swej elastycznej formuły, gry fabularne doskonale się tu sprawdzają.

Czy uczestnicy gier muszą mieć wiedzę o danym mieście?

Uczestnicy naszych gier miejskich i terenowych nie muszą nic wiedzieć przed rozpoczęciem zabawy. Bardzo często organizujemy gry dla grup zorganizowanych z innych miast czy krajów. Przygotowujemy wszelkie niezbędne materiały i informacje, zaopatrujemy grupę w mapy i wskazówki, a nad całością przebiegu gry terenowej zawsze czuwa nasz koordynator. Wszystko, co jest wam potrzebne to pozytywne nastawienie i dobry humor.