Gry Miejskie - Płock

Zastanawialeś się kiedyś, dlaczego ludzie tak uwielbiają piłkę nożną? Wydaje nam się, że dlatego, że podczas gry (nawet tylko oglądanej) czują się ze sobą połączeni i bardzo silni w swojej solidarności, że w efekcie każdy indywidualnie też czuje się silniejszy i pewniejszy siebie. Wszystko to zaś dzięki przeżywanym wspólnie emocjom. Organizacja imprez w Płocku dla nas ma na celu wywołania w uczestnikach podobnych uczuć poprzez wspólne przeżywanie przygód w bezpiecznej atmosferze zabawy.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

 • wykonywać zadania;
 • rozwiązywać problemy;
 • pokonywać przeszkody;
 • myśleć poza schematem;
 • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Płock) – co oferujemy

W 2008 roku postanowiliśmy, że organizacja eventów w Płocku i całej Polsce będzie naszym zajęciem zawodowym. I wystartowaliśmy. Na dziś odwiedzone przez nas w ramach organizacji imprez miasta liczymy w dziesiątkach, przeprowadzone przez nas gry miejskie – w setkach, a zadowolenie klientów znamy – wynosi 100%.

Oferujemy imprezy integracyjne w Płocku dla firm, samorządów i wszelkich grup zorganizowanych. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, wspieraną poprzez:

 • nasze własne wciągające scenariusze;
 • zawodowych aktorów, którzy wcielą się w wyraziste postacie;
 • doskonale opracowane materiały, które pomogą Wam wczuć się w fabułę

To wszystko da się wykorzystać w ramach każdego wydarzenia i w każdej przestrzeni, ale osobiście najbardziej polecamy Wam nasz sztandarowy rodzaj zabawy – gra miejska w Płocku.

Jak wygląda gra miejska (Płock)

Gra miejska w naszym wykonaniu jest jak film sensacyjny albo przygodowy reality show – a co najważniejsze, to Wy bierzecie w nim najaktywniejszy udział, zanurzając się w przygotowane zadania, rozwiązując kryminalne zagadki i przeżywając wyjątkowe przygody.

Macie wyznaczone zadania, od nas otrzymujecie wskazówki i mapki. Błądzicie po mieście. Spotykacie różne osoby, istoty, które odsłaniają Wam nowe fakty i elementy tej samej przygodowej układanki. Ich połączenie doprowadzi Was do celu!

Razem z Wami i naszymi aktorami „na scenie” wystąpi także samo miasto z jego charakterystycznymi miejscami i obiektami. Jesteśmy pewni, że po ukończeniu gry spojrzycie na nie zupełnie inaczej!

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Płocku

Wszystkie nasze gry miejskie w Płocku są zbudowane w taki sposób, aby w uczestnikach rozwinąć:

 • twórcze aktywne myślenie;
 • wiarę w samych siebie;
 • umiejętność skutecznego podziału obowiązków z towarzyszami;
 • przekonanie, że zespołowo da się osiągnąć więcej;
 • szacunek do indywidualnych silnych stron każdego – zarówno drugiego członka zespołu, jak i samego siebie.

CityExploring to najlepsze firmowe przygody, jakie możesz ufundować swojemu zespołowi!

Pytania i Odpowiedzi

Ile osób może wziąć udział w grze? Czy jest limit uczestników?

W grze zwykle bierze udział od kilku do kilkudziesięciu osób. Mieliśmy jednak okazję organizować gry na zlecenie wybranych miast czy instytucji publicznych, w których brało udział po 200-300 osób, a także zlecenia firmowe nawet dla 600 osób. Wszystko zależy od dobrego zaplanowania i pomysłu na grę. W tej kwestii możecie nam zaufać – mamy wiele lat doświadczenia i na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązania logistyczne.

Czy uczestnicy gier muszą mieć wiedzę o danym mieście?

Uczestnicy naszych gier miejskich i terenowych nie muszą nic wiedzieć przed rozpoczęciem zabawy. Bardzo często organizujemy gry dla grup zorganizowanych z innych miast czy krajów. Przygotowujemy wszelkie niezbędne materiały i informacje, zaopatrujemy grupę w mapy i wskazówki, a nad całością przebiegu gry terenowej zawsze czuwa nasz koordynator. Wszystko, co jest wam potrzebne to pozytywne nastawienie i dobry humor.

Czy wasze usługi to dobry pomysł na integrację?

Nasze gry miejskie to doskonały sposób na integrację pracowników – niezależnie od branży. Wiemy jak ważny jest team-building w tych czasach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!