Gry Miejskie - Piotrków Trybunalski

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Piotrkowie Trybunalskim – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego
klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra Miejska – Piotrków Trybunalski

City Exploring pozwoli Ci zasmakować życia w wielkim mieście. Organizatorzy imprezy przeniosą Cię do wyimaginowanego świata z dziesiątkami ekscytujących misji i zadań. To idealne rozwiązanie na te dni, kiedy poziom energii spada, a praca wydaje się zbyt monotonna: nie chodzi tylko o konkurencyjność, strategiczne rozwiązywanie problemów czy spójność grupy – te wydarzenia pozwolą zespołom spojrzeć na swoją pracę z innej perspektywy.

Imprezy firmowe – Piotrków Trybunalski

Dowiesz się, jak różni ludzie widzą firmę i relacje w niej panujące – z dystansu i z bliska. Dzięki naszym zajęciom teambuildingu możemy pomóc w identyfikacji mocnych i słabych stron firmy. Każdy przedsiębiorca i pracownik byłby szczęśliwy wiedząc, że pracuje w otwartym środowisku, które potrafi organizować niezapomniane zabawy poza godzinami pracy – świętuj!

Pytania i Odpowiedzi

Jak wygląda gra miejska lub terenowa?

Grupa zostaje podzielona na kilkuosobowe zespoły, które następnie rywalizują ze sobą w czasie gry w mieście czy dowolnym innym terenie – na zewnątrz lub wewnątrz. Zadaniem zespołów jest, w oparciu o wskazówki i podpowiedzi, zlokalizować szereg postaci, które mają dla graczy zadania. Po wykonaniu każdego zadania gracze zdobywają punkty oraz informacje i ślady, niezbędne do rozwiązania zagadki głównej gry miejskiej – zwykle kryminalnej lub przygodowej zagadki. Ewentualnie może być to indywidualny projekt przygotowany specjalnie na życzenie klienta

Czy organizujecie gry miejskie za granicą?

Tak – zorganizujemy grę fabularną na dowolnym terenie zarówno w kraju, jak i za granicą! Gra miejska to przygoda w przestrzeni miejskiej wykorzystująca atuty danego miejsca – atrakcje, zabytki, historię. Dlatego jeśli planujecie wypad dla swoich pracowników za granicę, gra będzie doskonałym pomysłem na wzbogacenie takiego wyjazdu oraz poprawę integracji! Eksplorowanie i wychodzenie poza utarte ścieżki to nasza pasja. Znamy dobrze klimat i przestrzeń takich miast jak Praga, Berlin, Londyn, Paryż, Budapeszt, Rzym.

Co wyróżnia gry terenowe w wykonaniu City Exploring?

Gry fabularne – miejskie i terenowe – to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce i w którym mamy już kilkanaście lat doświadczenia i setki zadowolonych klientów. Nasze gry w założeniu są jak przedstawienie teateralne, w którym to Państwo gracie główne role – przenosimy was w czasie lub do wymyślonych krain, gdzie spotykacie aktorów wcielających się w postacie ze świata gry. Wyróżniają nas autorskie scenariusze, dopracowane materiały i kostiumy oraz profesjonalni aktorzy wcielający się w role postaci w grze terenowej.