Gry Miejskie - Ostrołęka

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Ostrołęce – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska – Ostrołęka

Chcecie Państwo zorganizować imprezę dla swoich pracowników? Imprezy firmowe to idealne rozwiązanie. Gry miejskie w Oławie organizowane są przez firmę City Exploring i mogą być świetnym sposobem na zintegrowanie ich ze środowiskiem pracy. Podaj nam kilka szczegółów dotyczących potrzeb firmy, a my wykonamy całą ciężką pracę! Przyjeżdżamy z bagażem kilkunastoletniego doświadczenia w produkcji gier miejskich z własną unikanlną oprawą, strojami i rekwizytami, narzędziami do zadań integracyjnych, głową pełną pomysłów, ale otwartą na nowe!

Imprezy firmowe – Ostrołęka

Z ponad 700 imprezami na koncie, mamy doświadczenie i zasoby, aby wnieść magię do Twojej imprezy. Wykorzystując specjalnie stworzone scenariusze imprezy integracyjnych, możemy stworzyć nie tylko wyjątkową fabularną przygodę ale całą oprawę imprezy firmowej zgodną z marką i tożsamością Waszej firmy.

Pytania i Odpowiedzi

Czy uczestnicy gier muszą mieć wiedzę o danym mieście?

Uczestnicy naszych gier miejskich i terenowych nie muszą nic wiedzieć przed rozpoczęciem zabawy. Bardzo często organizujemy gry dla grup zorganizowanych z innych miast czy krajów. Przygotowujemy wszelkie niezbędne materiały i informacje, zaopatrujemy grupę w mapy i wskazówki, a nad całością przebiegu gry terenowej zawsze czuwa nasz koordynator. Wszystko, co jest wam potrzebne to pozytywne nastawienie i dobry humor.

Czy uczestnicy gier też muszą się przebierać?

Nie ma takiej potrzeby. Uczestnicy gry oczywiście mogą się przebrać, jeśli mają na to ochotę. 🙂 Zwykle jednak to aktorzy na trasie gry są przebrani, a uczestnicy zabawy grają we własnych ubraniach. Wcielanie się w jakąś rolę np. szpiegów czy detektywów jest w naszych grach bardziej symboliczne.

Czym jest fabuła w grze miejskiej?

Większość naszych scenariuszy posiada fabułę kryminalną albo standardowo – przygodową, która angażuje uczestników emocjonalnie i wspomaga integrację. Gracze zdobywają ślady, przesłuchują świadków i wspólnie dochodzą rozwiązania głównej zagadki (np. znalezienia skarbu, odkrycia tajemnicy, znalezienia winnego zbrodni). U każdego aktora-animatora na trasie gry oczywiście macie Państwo zadanie integrujące do wykonania. Każda organizowana przez nas gra to przede wszytskim przygoda i integracja.