google maps embed responsive

Gry Miejskie - Kraków

Marzysz o niezapomnianej firmowej imprezie, która na długo pozostanie w pamięci? Znużyły Cię utarte schematy i przewidywalne atrakcje? Jesteśmy ekspertami w organizacji wyjątkowych wydarzeń w Krakowie, a Ty będziesz jedynie cieszyć się niepowtarzalną zabawą.

Przykładowe gry miejskie

Gry miejskie Kraków

Zależy Ci na integracji swojego zespołu, ale nie przepadasz za powtarzalnymi schematami? Być może nadszedł czas, żeby rozważyć grę miejską? Ciekawa fabuła, konieczność pracy zespołowej i profesjonalne zaplecze – doświadczycie tego w trakcie jednego wyjątkowego wydarzenia!

Nasza gra terenowa pozwoli Wam na zwiedzanie Krakowa w atmosferze wspólnej dobrej zabawy i wzajemnej burzy mózgów. To piękne miasto skrywa więcej tajemnic niż mogłoby się wydawać – odkryjecie je w specjalnie przygotowanych grach miejskich, przechodząc krok po kroku przez kolejne etapy zadań. Uczestnicy gry spróbują rozwiązać zagadkę gry w wyznaczonym czasie w towarzystwie prawdziwych aktorów, którzy wcielą się w historyczne lub wymyślone postacie, zaludniające świat gry. 

Realizujemy gry na całym obszarze Polski, a ilość scenariuszy gier miejskich sprawia, że tylko od Was zależy, jaką historię gry przeżyjecie. Stawiamy na pełną elastyczność i profesjonalizm, a współpracująca z nami kadra to utalentowana i doświadczona latami pracy grupa aktorów oraz animatorów. W trakcie rozgrywki na bieżąco czuwamy ponadto nad czasem gry i dbamy o dobrą atmosferę, dlatego jesteśmy pewni, że nie będziesz zawiedziony. Powierz organizację gry miejskiej profesjonalistom i wybierz jeden z naszych scenariuszy napisanych specjalnie pod dawną stolicę Polski i miasto niejednej legendy – wspaniały Kraków!

Nowoczesna gra miejska, czyli nie tylko Escape Room Kraków!

Dla osób odwiedzających Kraków proponujemy gry oparte nie tylko o legendy miasta, ale i liczne tajemnicze historie, scenariusze filmowe, programy telewizyjne oraz nietuzinkowe śledztwa sprzed lat. Nasze gry realizowane są w podziale na trzy grupy:

 • klasyczna gra miejska – nie uznajemy pojęcia “zwykła gra miejska”, a każdy nasz projekt niesie ze sobą coś nowego. Chętnie przygotowujemy jednak wydarzenia na podstawie znanych i uwielbianych motywów (piraci, morderstwo czy legendy) – to właśnie w oparciu o ich przekaz powstały niektóre z naszych kultowych rozgrywek: gra miejska akcji “Agent Express”, gra miejska historyczna “Podziemne miasto”, “Pirackie skarby” czy “Na polecenia Króla”. 
 • dedykowana gra miejska – marzy Ci się ciekawa gra miejska fantasy lub przygodowa gra miejska w konwencji zombie, przygotowana z myślą o historii Twojej firmy? Opowiedz nam o swoim pomyśle, a my wprowadzimy go w życie! Przygotujemy dla Was gry miejskie we współpracy z aktorami, z kolei sam świat gry przeniesiemy w dowolne, wybrane przez Was miejsce – Kraków pod rządami AI? Daleka przyszłość? A może pracownia Wyspiańskiego? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! 

W naszej ofercie krakowskich gier miejskich znajdziesz takie rozgrywki, jak:

 • gra miejska Agent Express – doskonałe rozwiązanie dla miłośników programów telewizyjnych (np. Azja Express lub Agent)!
 • gra miejska Tajemnice Belle Epoque – kryminalna rozgrywka osadzona w pierwszych dziesięcioleciach XX wieku: zbrodnia, chaos i szerzące się na ulicach bezprawie to tylko kilka elementów tej przestępczej opowieści! 
 • gra miejska Spy Game – szpiegowska rozgrywka przygotowana w klimacie lat 60-tych, przepełniona szyframi i mnóstwem dobrej zabawy!
 • gra miejska Pirackie Skarby – rozgrywka prowadzona w klimacie pirackich podbojów to fantastyczna propozycja na prywatną imprezę lub integrację zespołu. 
 • gra miejska Podziemne miasto – gra osadzona w latach 50-tych pozwoli Wam nie tylko na własnej skórze doznać uroków PRL i rozwiązać kryminalną zagadkę, ale i zwiedzić miejscowe zabytki!  
 • gra miejska Na polecenie króla – renesansowy spisek polityczny i autorska opowieść o Krakowie w jednym to idealna propozycja na integrację pracowników! 
 • gra miejska Historia i legendy Krakowa – niesztampowa alternatywa dla standardowego zwiedzania Krakowa pozwoli Wam poczuć atmosferę zamierzchłych czasów z pierwszej ręki!
 • gra miejska Sekret Czarnych Płaszczy – średniowieczna intryga z udziałem zawodowych aktorów najlepiej sprawdzi się wśród śmiałków z kryminalnym zacięciem! 

To, czym kierujemy się w trakcie przygotowywania scenariuszy rozgrywek, to przede wszystkim świetna zabawa, często podszyta edukacją lub ćwiczeniami na komunikację. Każdą realizację wyceniamy konkretnie pod wymagania klienta. Skontaktuj się z nami, aby zapoznać się z opcjami budżetowymi gier miejskich!

Ile osób gra jednocześnie w trakcie pojedynczej rozgrywki?

Dzięki świetnej organizacji gry, w trakcie pojedynczej rozgrywki możemy grać zarówno z kilkoma współpracownikami, jak i z grupą nawet kilkuset osób. Czy gra terenowa może uwzględnić wszystkich pracowników Twojej firmy? Zdecydowanie tak! Świetna zabawa może obejmować nawet 300 osób jednocześnie!

Organizujemy gry miejskie wokół rozmaitych lokacji i nigdy nie zamykamy się na sugestie Klientów – jeśli masz osobiste życzenie, opowiedz nam o tym i razem wcielimy je w życie!

Ponad 700 przeprowadzonych gier miejskich w ponad 80 miastach Polski – czego zdążyliśmy się nauczyć?

Nowoczesna gra miejska to nie tylko dostęp do współczesnych narzędzi; nasze zaplecze obejmuje doskonale dopracowane kostiumy, liczne tematyczne rekwizyty, unikalne scenariusze oraz nieskończone pokłady kreatywności, które sprawiają, że nie ma dla nas projektów niewykonalnych!

Gra miejska daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności m. in. w zakresie pracy zespołowej, logicznego myślenia i zdolności manualnych. Przede wszystkim jednak to okazja do przeżycia fantastycznej zabawy i lepszego poznania najbliższych współpracowników lub grona znajomych. Poznaj niektóre zalety naszych gier!

 • Pozytywne zapoznanie z firmą – poprzez grę miejską uczestnicy mogą zapoznać się lepiej z lokalną okolicą, aby na nowo spojrzeć na środowisko pracy, a także przybliżyć sobie historię firmy i poznać zespół od innej strony (niektóre nasze gry miejskie oparte są o wątki, które bez przeszkód możemy dopasować np. do Waszej branży, specyfiki lub historii)
 • Aspekt edukacyjny – walory poznawcze gier miejskich doskonale sprawdzają się w trakcie wydarzeń edukacyjnych i wspierają naturalne, bez-wysiłkowe zdobywanie wiedzy.
 • oraz wiele więcej, ale liczymy, że pozostałe elementy odkryjecie sami!

Chciałbyś poznać szczegóły gry miejskiej, która Cię zainteresowała? Skontaktuj się z nami, a chętnie opowiemy Ci o każdym aspekcie naszego projektu!