divi discount
google maps embed responsive

Gry Miejskie - Bydgoszcz

Nie wiesz, jak urządzić tegoroczną imprezę firmową? Znudziły Ci się zawsze te same standardowe zabawy? Z CityExploring masz to z głowy! Organizacja imprez w Bydgoszczy to nasza sprawa, a Ty tylko rozkoszujesz się wspaniałą zabawą.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

 • wykonywać misje;
 • rozwiązywać problemy;
 • pokonywać przeszkody;
 • myśleć poza schematem;
 • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Bydgoszcz) – co oferujemy

Od trzynastu lat imprezują z nami firmy w całej Polsce. Bawiło się z nami już kilkadziesiąt miast i kilkaset firm. Przeprowadziliśmy ponad 700 gier miejskich. Mamy ogromny odsetek zadowolonych uczestników! Organizacja eventów w Bydgoszczy także jest dla nas zadaniem wykonalnym, i to na wysokim poziomie!

Tajemnicą naszego sukcesu jest wielka pasja i lata doświadczenia. Ponadto, przygotowując imprezy integracyjne w Bydgoszczy, koszystamy z:

 • Autorskich scenariuszy – nigdy dotąd nic takiego nie czytałeś, nie oglądałeś i tym bardziej nie przeżyłeś!
 • Zawodowych aktorskich kompetencji – najważniejsze postacie grają nasi wspaniali charyzmatyczni aktorzy.
 • Unikatowych dekoracji, które tworzymy także samodzielnie – pomogą Ci pogrążyć się w klimacie zabawy.

Mając to wszystko pod ręką, zrobimy co w naszej mocy by rozkręcić cały Twój zespół niezależnie, czy w restauracji, czy w biurze, czy w terenie. Gra miejska w Bydgoszczy szczególnie dobrze się sprawdza jako sposób na firmową imprezę.

Jak wygląda gra miejska (Bydgoszcz)

Czy myślałeś kiedyś, że przyjdzie Ci spotkać na Wyspie Młyńskiej pirata Czarnobrodego, któremu akurat skradziono skarb? A może wyobrażałeś sobie, jak po Starym Rynku łażą zombie? Jakąkolwiek grę wybierzesz, niespodzianki są gwarantowane!

Ale najciekawsze w grach miejskich jest to, że Ty sam oraz Twoi pracownicy będziecie aktywnie uczestniczyli w całej akcji. Po takiej zabawie na pewno spojrzycie na swoje miasto zupełnie innymi oczyma.

Początkowo każdy uczestnik dostaje swoje zadanie i niezbędne do jego wykonania rzeczy i wskazówki. A dalej? Zaczyna się prawdziwa przygoda!

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejsckie w Bydgoszczy

Gracz, który doszedł do końca, – to już całkiem nowy człowiek. Posiada więcej mocy, pewności, poczucia zjednania ze swoją drużyną oraz gotowości do nowych wyzwań.

Przez zabawę da się nauczyć wszystkiego – nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe. Nasze gry są zbudowane w taki sposób, aby nauczyć Twoich pracowników:

 • bycia zgranym zespołem,
 • wspólnego pokonywania trudności i
 • niebanalnego podejścia do każdego zadania.

Bo nie ma lepiej jak zabawa – zarówno dla odpoczynku, jak i dla nauki.

Pytania i Odpowiedzi

Ile osób może wziąć udział w grze? Czy jest limit uczestników?

W grze zwykle bierze udział od kilku do kilkudziesięciu osób. Mieliśmy jednak okazję organizować gry na zlecenie wybranych miast czy instytucji publicznych, w których brało udział po 200-300 osób, a także zlecenia firmowe nawet dla 600 osób. Wszystko zależy od dobrego zaplanowania i pomysłu na grę. W tej kwestii możecie nam zaufać – mamy wiele lat doświadczenia i na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązania logistyczne.

Czy macie doświadczenie w organizacji gier miejskich?

Zaczynaliśmy od organizacji fabularnych gier miejskich i terenowych ponad 13 lat temu jako jedni z pierwszych w Polsce. Zrealizowaliśmy ponad 700 projektów na terenie całego kraju – od Gdańska po Zakopane i od mazurskich jezior po pałace Dolnego Śląska. Naszą specjalizacją są do dzisiaj eventy fabularne, które cechują wyjątkowe pomysły, pomysłowa forma i ogromna dbałość o szczegóły.

Czy organizujecie także inne eventy fabularne?

Organizowaliśmy fabularne eventy w formie premier filmowych – m.in. nominowanego do Oscara filmu animowanego „Twój Vincent” czy „Star Wars: Przebudzenie Mocy”, nietypowe akcje promocyjne jak „WrocLove Hybrid” dla trzech wrocławskich salonów Toyoty, uliczną kampanię promującą głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym m. st. Warszawy czy też największy w Polsce escape room we wrocławskiej Hali Stulecia, gdzie grupa śmiałków ratowała z opresji pisarza Marka Krajewskiego. Na zlecenie klienta przygotujemy dowolny event – dla nas liczy się pomysł oraz efektowne wykonanie.