Gry Miejskie - Opole

Wszyscy potrzebujemy się czasem oderwać od pracy i zrobić coś przyjemnego. Coś, co sprawi, że z kolegami z pracy połączy Was coś więcej niż spotkanie przy kawie w firmowej stołówce. Organizacja imprez w Opolu z CityExploring to właśnie pomysł na firmowe przeżycia, które wniosą nową jakość do waszej wspólnej pracy.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

 • wykonywać zadania;
 • rozwiązywać problemy;
 • pokonywać przeszkody;
 • myśleć poza schematem;
 • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Opole) – co oferujemy

Od 2008 roku organizacja eventów w Opolu oraz innych polskich miastach jest głównym celem naszej działalności. W tym czasie udało nam się wciągnąć do zabawy już ponad 800 klientów, którzy powierzyli nam organizację swoich imprez firmowych.

Prowadzimy imprezy integracyjne w Opolu na każdą skalę i każdy gust. Oferujemy w tym zakresie:

 • scenariusze, które naprawdę wciągają;
 • charakterystyczne postacie, grane przez zawodowych aktorów;
 • własne dekoracje, tworzące wyjątkową atmosferę.

Bezwzględnie, czy Waszym wyborem będzie biesiada w sali bankietowej czy gra miejska w Opolu, gwarantujemy wspaniały nastrój. Ale osobiście uważamy gry miejskie za najciekawszą formę zabawy dla zespołu.

 

Jak wygląda gra miejska (Opole)

Potrafi zastąpić ekskursję po mieście, będąc jednocześnie czymś o wiele większym. Poznacie miasto emocjonalnie – poprzez historie, które opowiedzą Wam napotykane postacie, oraz te, które stworzycie sami pod czas gry.

Na początku każdy dostanie mapki, wskazówki, zadania i ciekawe przedmioty, które muszą Wam pomóc dotrzeć do celu końcowego. A docierać będziecie poprzez najpiękniejsze przygody, które tylko można sobie wyobrazić.

Wybrać tematykę gry można spośród naszych gotowych fabuł albo opracować zupełnie nowy scenariusz, wychodząc z indywidualnych potrzeb Waszego zespołu. W razie potrzeby możemy również dodać do gier składniki edukacyjno-szkoleniowe.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Opolu

Korzyści są wielorakie: oprócz nowego spojrzenia na miasto, uczestnicy będą mieli szansę przeżyć wspólnie przygodę, wyzwolić pozytywne emocje i wciągnąć się w historię i zagadki, które dla nich przygotowaliśmy. Ich wspólne rozwiązanie da nie tylko indywidualną satysfakcję, ale też pokaże korzyści ze wspólnej pracy.

Gry miejskie w Opolu niezależnie od wybranej tematyki organizujemy tak, żeby gracze uczyli się:

 • nie bać się własnych oraz cudzych emocji, tylko robić z nich paliwo dla skutecznego działania;
 • traktować trudne zadania jak okazję do przygody i rozwoju poprzez nowe doświadczenia;
 • pracować drużynowo, wykorzystując na maksa najsilniejsze strony każdego współuczestnika.

CityExploring pomoże Wam zbudować lepiej skomunikowany zespół, a co najlepsze przez cały czas będziecie się przy tym dobrze bawić!

Pytania i Odpowiedzi

Czy uczestnicy gier muszą mieć wiedzę o danym mieście?

Uczestnicy naszych gier miejskich i terenowych nie muszą nic wiedzieć przed rozpoczęciem zabawy. Bardzo często organizujemy gry dla grup zorganizowanych z innych miast czy krajów. Przygotowujemy wszelkie niezbędne materiały i informacje, zaopatrujemy grupę w mapy i wskazówki, a nad całością przebiegu gry terenowej zawsze czuwa nasz koordynator. Wszystko, co jest wam potrzebne to pozytywne nastawienie i dobry humor.

Czy organizujecie także inne eventy fabularne?

Organizowaliśmy fabularne eventy w formie premier filmowych – m.in. nominowanego do Oscara filmu animowanego „Twój Vincent” czy „Star Wars: Przebudzenie Mocy”, nietypowe akcje promocyjne jak „WrocLove Hybrid” dla trzech wrocławskich salonów Toyoty, uliczną kampanię promującą głosowanie w Budżecie Partycypacyjnym m. st. Warszawy czy też największy w Polsce escape room we wrocławskiej Hali Stulecia, gdzie grupa śmiałków ratowała z opresji pisarza Marka Krajewskiego. Na zlecenie klienta przygotujemy dowolny event – dla nas liczy się pomysł oraz efektowne wykonanie.

Czy organizujecie gry miejskie i terenowe dla dzieci lub rodzin?

Od 2012 roku Miasto Wrocław powierza nam realizację największej miejskiej imprezy dla dzieci – Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków. Co roku przygotowujemy na tę okazję nową grę miejską dotyczącą krasnoludków, w której udział bierze ponad 200 osób – rodzin z dziećmi. Zorganizowaliśmy także szereg gier o edukacji ekologicznej przy współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Mamy więc spore doświadczenie w tworzeniu gier dla dzieci.