Gry Miejskie - Nysa

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Nysie – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gry miejskie – Nysa

Szukasz idealnego sposobu na integrację swoich pracowników? Dobrze trafiłeś! Mamy 13 lat doświadczenia w organizacji ponad 700 imprez, dlatego wiemy jak przygotować każdy scenariusz dostosowany do potrzeb Twojej firmy lub organizacji. Niezależnie od tego, czy jest to impreza integracyjna, spotkanie jubileuszowe czy wyzwanie motywacyjne, możemy pomóc Ci połączyć się z Twoim zespołem na nowym poziomie, jednocześnie spełniając potrzeby wszystkich uczestników.

Imprezy firmowe – Nysa

Ponieważ posiadamy szereg uniwersalnych scenariuszy imprez integracyjnych dla firm, które możemy zorganizować w Nysie, z pewnością znajdziemy coś wyjątkowego dla Waszej firmy! Dzięki nam realizacja udanych gier miejskich i imprez firmowych w Nysie nigdy nie była łatwiejsza! Zapraszamy do kontaktu.

Pytania i Odpowiedzi

Czy uczestnicy gier terenowych muszą się jakoś specjalnie przygotować do udziału w grze?

Nie wymagamy od uczestników wcześniejszego przygotowania. Bardzo często nasze gry terenowe czy miejskie stanowią niespodziankę np. dla gości czy kontrahentów naszego klienta. Wystarczą wygodne buty, luźny strój i dobre nastawienie. Wszystkie elementy niezbędne do gry zostaną przygotowane przez nas.

Gra miejska z okazji urodzin, na wieczór panieński lub kawalerski?

Gra miejska jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnej imprezy w gronie rodziny czy przyjaciół. Scenariusze naszych gier, w tym także zadania czy odwiedzane w trakcie gry miejsca możemy modyfikować z myślą o adresacie. Jeśli jesteście zainteresowani organizacją swojej imprezy w formie gry miejskiej napisz do nas uwzględniając w zapytaniu niezbędne informacje – liczbę uczestników, planowaną datę i godzinę gry oraz planowany budżet na organizację.

Czy organizujecie gry terenowe w trakcie pandemii COVID-19??

Tak przeprowadzamy gry w czasie pandemii z uwzględnieniem środów ostrożności. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Możemy również przeprowadzić w tym czasie grę online.