Gry Miejskie - Brzeg

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Brzegu – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gra miejska – Brzeg

Planujesz imprezę firmową? Oferujemy interaktywne, niepowtarzalne doświadczenie. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu w planowaniu i realizacji tego typu wydarzeń, City Exploring wykorzysta całą tę wiedzę, aby Twój dzień był niezapomniany.

Przeżyj niezapomniane chwile w Brzegu i zaplanuj swoją konferencję, spotkanie firmowe lub imprezę integracyjną w ekscytujący sposób. Nasze unikalne podejście sprawi, że Twoje doświadczenie osiągnie zupełnie nowy poziom! City Exploring organizuje gry miejskie prezentujące znane atrakcje jako nowe scenariusze z autorskimi scenriuszami, własnymi kostiumami i rekwizytami. Czy chcesz cofnąć się w czasie? Na Dziki Zachód? A może po prostu dobrze się bawić z rodziną i przyjaciółmi podczas pobytu w tym pięknym europejskim mieście? Powiedz nam czego dokładnie szukasz, a my to zrealizujemy.

Imprezy firmowe – Brzeg

Zespół profesjonalistów City Exploring z przyjemnością zorganizuje dla Ciebie grę miejską. Kiedy zaplanujesz to wydarzenie, zapewnimy Twoim pracownikom lub klientom wspaniałą przygodę na światowym poziomie, która nie będzie kosztowała Twojej firmy fortuny. Zajmiemy się dobraniem wszystkich rekwizytów z naszego magazynu i odpowiednim ustawieniem sceny. A co może być lepszego niż branie udziału w grach miejskich w Brzegu? 

Pytania i Odpowiedzi

Dlaczego warto zorganizować grę miejską dla zespołu pracowników?

Gry miejskie i gry terenowe to idealny pomysł na team building. Praca w mniejszych zespołach, wyjście ze strefy komfortu, nietypowe zadania i sytuacje, wciągająca fabuła i wspólnie przeżyte emocje – to wszystko zapewni gra miejska lub terenowa w wykonaniu Exploring Events. Wasz zespół jeszcze długo będzie wspominał przeżyte z nami przygody!

Czy można zorganizować grę w hotelu?

Oczywiście. Mieliśmy nieraz okazję organizować gry w wybranych hotelach – zarówno tych dużych jak hotel Gołębiewski w Karpaczu, jak i w obiektach historycznych jak hotel Dębowy w Bielawie, zamek Kliczków czy zamek Topacz. Działaliśmy także w ośrodkach nad zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach czy w Spale. Gry w hotelu mogą nawiązywać do stylu danego miejsca, ale mogą też być z nim zupełnie niezwiązane – dopasujemy tutaj tematykę zarówno do miejsca jak i wymagań Waszej grupy.

Ile osób może wziąć udział w grze? Czy jest limit uczestników?

W grze zwykle bierze udział od kilku do kilkudziesięciu osób. Mieliśmy jednak okazję organizować gry na zlecenie wybranych miast czy instytucji publicznych, w których brało udział po 200-300 osób, a także zlecenia firmowe nawet dla 600 osób. Wszystko zależy od dobrego zaplanowania i pomysłu na grę. W tej kwestii możecie nam zaufać – mamy wiele lat doświadczenia i na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązania logistyczne.