embedgooglemap.net

Gry Miejskie - Białka Tatrzańska

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Białce Tatrzańskiej – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Gry Miejskie – Bielsko-Biała

Gry Miejskie – Częstochowa

Gry Miejskie – Iława

Gry Miejskie – Poznań

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:
  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej
  • we współpracy z innymi.
Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Już wiele dużych i mniejszych polskich miast doświadczyło razem z nami, jak niebanalnie można się bawić. Czas na  Białkę Tatrzańską!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Białka Tatrzańska) – co oferujemy

Od trzynastu lat pracujemy, abyście Wy mogli dobrze się bawić. Tworzymy własne scenariusze, w tym indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Za ich pomocą organizujemy niezapomniane imprezy integracyjne w Białce Tatrzańskiej.

W grę wchodzi nie tylko typowa firmowa impreza w restauracji czy klubie, ale również gra miejska w Białce Tatrzańskiej – źródło silnych wrażeń i poznania własnego miasta od nowej strony.

Jak wygląda gra miejska (Białka Tatrzańska)

Gra miejska ma trzy główne cechy:

  1. Przygodowość – ciąg nietypowych wydarzeń, połączony jedną fabułą.
  2. Wykorzystanie przestrzeni miasta – wszystko się dzieje na dobrze Wam znanych ulicach.
  3. Aktywny udział uczestników – jesteście w samym centrum przygody!

Gry są bardzo rozmaite. W jednej spotkasz na ulicy Środkowej żywego  krasnoludka, a w innej na brzegu Białki nagle pokaże się skandynawski wiking.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Białce Tatrzańskiej

Niezależnie od wybranej gry uczestnicy okażą się w wyjątkowej sytuacji, w której razem będą wykonywali ważne zadania. Wspólne działanie, ubarwione klimatem angażującej zabawy, przetworzy Wasz zespół na prawdziwą drużyną, niemal rodzinę.

Po takich przygodach Twoja firma będzie bardziej zintegrowana i gotowa do sprostania wszelkim zadaniom. Możemy wprowadzić w grę także elementy szkoleniowe.

Wypróbuj z nami wstrząsającą moc zabawy!

Pytania i Odpowiedzi

Czy można zorganizować grę w hotelu?

Oczywiście. Mieliśmy nieraz okazję organizować gry w wybranych hotelach – zarówno tych dużych jak hotel Gołębiewski w Karpaczu, jak i w obiektach historycznych jak hotel Dębowy w Bielawie, zamek Kliczków czy zamek Topacz. Działaliśmy także w ośrodkach nad zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach czy w Spale. Gry w hotelu mogą nawiązywać do stylu danego miejsca, ale mogą też być z nim zupełnie niezwiązane – dopasujemy tutaj tematykę zarówno do miejsca jak i wymagań Waszej grupy.

Co wyróżnia gry miejskie w Waszym wykonaniu?

Gry fabularne – miejskie i terenowe – to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce i w którym mamy już kilkanaście doświadczenia. Nasze gry w założeniu są jak film, w którym to Państwo gracie główne role – przenosimy was w czasie lub do wymyślonych krain, gdzie spotykacie aktorów wcielających się w postacie ze świata gry. Wyróżniają nas autorskie scenariusze, dopracowane materiały i kostiumy oraz profesjonalni aktorzy wcielający się w role postaci w grze terenowej.

Czy każda gra miejska lub terenowa działa w ten sam sposób?

Nasze gry miejskie i terenowe organizujemy w oparciu o wybrany teren, liczbę osób a często konkretne wymagania klienta, dlatego można powiedzieć, że właściwie każda gra jest inna. Mamy pewien model gry miejskiej lub terenowej, według którego standardowo organizujemy nasze gry z udziałem aktorów. Możemy także stworzyć grę w oparciu o urządzenia mobilne, grę w formie wyścigu przypominającego znany format telewizyjny czy grę bezobsługową, w której każdy bierze udział kiedy sam chce.