google map on web site

Gry Miejskie - Bardo

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Bardzie – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Gry Miejskie – Bielsko-Biała

Gry Miejskie – Częstochowa

Gry Miejskie – Iława

Gry Miejskie – Poznań

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej
  • we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Od dawna tworzymy modę na gry miejskie w Polsce. Przyszła kolej na Bardo!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Bardo) – co oferujemy

Jesteśmy firmą o dwunastoletnim doświadczeniu w kreowaniu imprez za pomocą własnych scenariuszy. Profesjonalnie robimy zarówno imprezy integracyjne w Bardzie, jak i miejskie zabawy edukacyjne czy pikniki firmowe i miejskie festiwale.

Potrafimy urozmaicić każdą firmową imprezę. Szczególnie polecamy do zespołowej rozrywki polecamy taki rodzaj zabawy, jak gra miejska w Bardzie.

Jak wygląda gra miejska (Bardo)

Przede wszystkim zawiera fabułę, czyli ciąg zdarzeń, zupełnie jak film przygodowy. Cała przygoda rozkręca się w Waszym mieście, a w wirze wydarzeń jesteście Wy! Oczywiście ze wsparciem naszych aktorów.

Jedna taka gra może Was zaskoczyć spotkaniem z Kotem z Cheshire wprost na takiej codziennej ulicy Głównej. W innej zaś będziecie musieli udowodnić swoją trzeźwość milicjantowi z PRL.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Bardzie

W atmosferze wspólnego pokonywania trudności i osiągania celów uczestnicy gier stają się prawdziwą drużyną, w której każdy czuje wspierające ramię drugiego. Na potrzeby firmy możemy wprowadzić w grze elementy edukacyjne. Po zakończeniu zabawy mamy zintegrowany i gotowy do pracy na nowym poziomie team. I dużo miłych wspomnień!

Wypróbuj budującą siłę gier razem z nami!

Pytania i Odpowiedzi

Dlaczego warto zorganizować grę miejską dla zespołu pracowników?

Gry miejskie i gry terenowe to idealny pomysł na team building. Praca w mniejszych zespołach, wyjście ze strefy komfortu, nietypowe zadania i sytuacje, wciągająca fabuła i wspólnie przeżyte emocje – to wszystko zapewni gra miejska lub terenowa w wykonaniu Exploring Events. Wasz zespół jeszcze długo będzie wspominał przeżyte z nami przygody!

Ile kosztują gry miejskie organizowane przez Was?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, w zależności od rozmiaru grupy, lokalizacji oraz oczekiwań klienta. Cena zależy też od ostatecznie ustalonego scenariusza, liczby i rodzaju zadań oraz stopnia rozbudowania (mamy pole manewru jeśli chodzi np. o liczbę aktorów, atrakcje dodatkowe np. udział fotografa, dodatkowe sprzęty do zadań, nagrody dla uczestników etc.).

Ile czasu potrzebujecie na zorganizowanie gry miejskiej?

Zwykle organizacja gry miejskiej czy terenowej wg. gotowego scenariusza powinna zostać potwierdzona 2-3 tygodnie przed planowaną realizacją. W wyjątkowych sytuacjach potrzebujemy więcej czasu – zwykle w przypadku nowego, stworzonego na zamówienie scenariusza czy nieznanej nam lokalizacji.