Gry Miejskie - Tarnobrzeg

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Tarnobrzegu – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Impreza firmowa – Tarnobrzeg

Czy Twoi pracownicy są zmęczeni? Czy ich baterie potrzebują podładowania? Są zestresowani i nie są w stanie wykazać się kreatywnością lub podjąć kluczowych rozmów z klientami? Czy jest lepszy sposób na rozruszanie ich energii niż kosztujące tysiące euro uroczystości i godziny spędzone w formalności? Oczywiście że tak – tym sposobem są eventy od City Exploring.

Gra miejska – Tarnobrzeg

Spotkajmy się na kameralnej imprezie pełnej szalonej zabawy! City Exploring jest najlepszym organizatorem imprez firmowych i zajęć team building w Polsce, z ponad 700 zorganizowanymi grami na koncie. W Tarnobrzegu jesteśmy w stanie chwycić Twoich słuchaczy za kark i bezwzględnie przeprowadzić ich przez całodzienną, ściśle tajną misję, o której nie powiemy Ci nic na pięć sekund przed jej wykonaniem. Z nami nuda znika bez śladu.

Pytania i Odpowiedzi

Czy wasze usługi to dobry pomysł na integrację?

Nasze gry miejskie to doskonały sposób na integrację pracowników – niezależnie od branży. Wiemy jak ważny jest team-building w tych czasach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!

Czy organizujecie gry terenowe w trakcie pandemii COVID-19??

Tak przeprowadzamy gry w czasie pandemii z uwzględnieniem środów ostrożności. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Możemy również przeprowadzić w tym czasie grę online.

Czy można zorganizować grę miejską za granicą?

Tak – zorganizujemy grę fabularną na dowolnym terenie zarówno w kraju, jak i za granicą! Gra miejska to przygoda w przestrzeni miejskiej wykorzystująca atuty danego miejsca – atrakcje, zabytki, historię. Dlatego jeśli planujecie incentive dla swoich pracowników za granicę, gra będzie doskonałym pomysłem na poznanie miasta i niezapomnianą integrację! Eksplorowanie i wychodzenie poza utarte ścieżki to nasza pasja. Znamy dobrze klimat i przestrzeń takich miast jak Praga, Berlin, Londyn, Paryż, Budapeszt, Rzym.