Gry Miejskie - Starachowice

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Starachowicach – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Imprezy firmowe – Starachowice

Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy zacieśnili więzi i nawiązali kontakty, nie szukaj dalej niż imprezy firmowe w Starachowicach! Stworzymy imprezę dostosowaną do Twoich potrzeb, wykorzystując najlepsze rekwizyty i kostiumy, którymi dysponujemy. Pozwól, aby City Exploring zajęło się wszystkim za Ciebie; mamy trzynastoletnie doświadczenie w organizowaniu gier miejskich w Starachowicach, które z pewnością spełnią zarówno Twoje cele firmowe, jak i osobiste!

Gra miejska – Starachowice

Projektujemy imprezy firmowe na zamówienie, które są dostosowane do konkretnych potrzeb naszych klientów. Mamy doświadczenie w organizowaniu gier miejskich dla firm i organizacji, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli Twoi pracownicy potrzebują czegoś nowego i wciągającego.

Pytania i Odpowiedzi

Mam własny pomysł na scenariusz gry terenowej. Czy mogę go z Wami zrealizować?

Pewnie! Na zamówienie klienta stworzymy dowolny scenariusz gry. Marzy Wam się przygoda w świecie fantasy? Nie ma sprawy. Wasi pracownicy zagrywają się w Fallout? Stworzymy świat w klimacie postapo. Chcecie edukować o ekologii? Ożywimy drzewa i kwiaty. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Jak wygląda gra miejska lub terenowa?

Grupa zostaje podzielona na kilkuosobowe zespoły, które następnie rywalizują ze sobą w czasie gry w mieście czy dowolnym innym terenie – na zewnątrz lub wewnątrz. Zadaniem zespołów jest, w oparciu o wskazówki i podpowiedzi, zlokalizować szereg postaci, które mają dla graczy zadania. Po wykonaniu każdego zadania gracze zdobywają punkty oraz informacje i ślady, niezbędne do rozwiązania zagadki głównej gry miejskiej – zwykle kryminalnej lub przygodowej zagadki. Ewentualnie może być to indywidualny projekt przygotowany specjalnie na życzenie klienta

Czy w Waszych grach terenowych są nagrody?

Kwestie nagród w naszych grach miejskich i grach terenowych każdorazowo omawiamy z klientem. Zwykle zapewniamy nagrodę dla jednej najlepszej drużyny w wycenie gry. Wyróżnienia dla pozostałych uczestników zabawy lub pamiątkowe gadżety są kwestią indywidualnych ustaleń.