Gry Miejskie - Sława

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Sławie – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? – City Exploring

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Sława – Gra Miejska

Gry miejskie to najlepszy sposób na zaangażowanie pracowników i zbudowanie dobrej atmosfery. Nasz personel jest przeszkolony w zakresie najnowszych technologii oraz rozwiązań team buildingowych, co pomaga nam stworzyć idealny scenariusz indywidualny dostosowanego do Twoich potrzeb. Dbamy o niesamowita oprawą, przywiązując uwagę do każdego detalu oraz zatrudniamy najlepszych animatorów z całego kraju. To wszystko czego potrzebujesz do niezapomnianego doświadczenia team-buildingowego!

Sława – Imprezy Firmowe

Kiedy ostatni raz Twoja firma przeżyła PRAWDZIWĄ przygodę? City Exploring jest tu po to, aby to zmienić, dzięki naszym specjalnie zaprojektowanym imprezom integracyjnym. Wyobraź sobie, że odkrywasz nowe miejsca w Polsce lub sprawdzasz swoją wytrzymałość wraz ze wszystkimi współpracownikami w trudnym wyścigu górskim! Robimy to od ponad 13 lat, wiemy jak zrobić to dobrze!

Pytania i Odpowiedzi

Czy uczestnicy gier terenowych muszą się jakoś specjalnie przygotować do udziału w grze?

Nie wymagamy od uczestników wcześniejszego przygotowania. Bardzo często nasze gry terenowe czy miejskie stanowią niespodziankę np. dla gości czy kontrahentów naszego klienta. Wystarczą wygodne buty, luźny strój i dobre nastawienie. Wszystkie elementy niezbędne do gry zostaną przygotowane przez nas.

Czy organizujecie gry miejskie dla szkół i przedszkoli?

Otrzymujemy wiele pytań ze szkół i przedszkoli – jednak biorąc pod uwagę specyfikę naszego produktu – zwykle nie obsługujemy gier szkolnych.

Ile kosztują gry miejskie organizowane przez City Exploring?

Każdy projekt wyceniamy osobno i indywidualnie, w zależności od rozmiaru grupy, lokalizacji oraz oczekiwań klienta. Cena zależy też od ostatecznie ustalonego scenariusza, liczby i rodzaju zadań oraz stopnia zaawansowania danej gry.