Gry Miejskie - Sanok

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wymyślone? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Sanoku – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Sanok – Gry Miejskie

Jako firma z 13 – letnim doświadczeniem organizujemy wyjątkowe imprezy, które na zawsze pozostaną w pamięci. Gry miejskie to najlepszy sposób na integrację pracowników oraz idealne rozwiązanie dla firm. Scenariusz przygotowywany jest indywidualnie do Państwa potrzeb, w skład którego mogą wchodzić rekwizyty, kostiumy lub cokolwiek innego, czego Państwo sobie zażyczą!

Sanok – Imprezy Firmowe

Impreza firmowa z nami to nie tylko dobrze zorganizowane wydarzenie, ale również miło spędzony czas, gdzie wspólnie pracujemy nad jednym celem i odkrywamy tajemnice Sanoka, w którym celebrowane są wszystkie dziedziny kultury! Zadzwoń do nas i ustalmy szczegóły eventu!

Pytania i Odpowiedzi

Czym jest fabuła w grze miejskiej?

Większość naszych scenariuszy posiada fabułę kryminalną albo standardowo – przygodową, która angażuje uczestników emocjonalnie i wspomaga integrację. Gracze zdobywają ślady, przesłuchują świadków i wspólnie dochodzą rozwiązania głównej zagadki (np. znalezienia skarbu, odkrycia tajemnicy, znalezienia winnego zbrodni). U każdego aktora-animatora na trasie gry oczywiście macie Państwo zadanie integrujące do wykonania. Każda organizowana przez nas gra to przede wszytskim przygoda i integracja.

Czy uczestnicy gier terenowych muszą się jakoś specjalnie przygotować do udziału w grze?

Nie wymagamy od uczestników wcześniejszego przygotowania. Bardzo często nasze gry terenowe czy miejskie stanowią niespodziankę np. dla gości czy kontrahentów naszego klienta. Wystarczą wygodne buty, luźny strój i dobre nastawienie. Wszystkie elementy niezbędne do gry zostaną przygotowane przez nas.

Czy organizujecie gry terenowe w trakcie pandemii COVID-19??

Tak przeprowadzamy gry w czasie pandemii z uwzględnieniem środów ostrożności. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Możemy również przeprowadzić w tym czasie grę online.